Marka Orient to jedna z wiodących firm pochodzących z Japonii – kraju zaawansowanych technologii i specyficznej estetyki. Dzięki szczególnemu przywiązaniu do klasycznych wzorców, zegarki te wybierane są zwykle przez miłośników tradycyjnych, analogowych modeli. Ich wysoka popularność sprawiła, że stały się bestsellerami w naszym sklepie.

czytaj dalej

Zegarki Orient Bestsellery

(5)

Popularność
 1. Bestseller-10%
  Zegarek męski Orient Classic Automatic Zegarek męski Orient Classic Automatic
  Darmowa dostawa 24H
  1 540,00 zł 1 386,00 zł

  Orient Classic Automatic FAG00003W0

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 2. Bestseller-10%
  Zegarek męski Orient Classic Automatic Bambino Zegarek męski Orient Classic Automatic Bambino
  Darmowa dostawa 24H
  1 440,00 zł 1 296,00 zł

  Orient Classic Automatic Bambino FAC08003A0

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 3. Bestseller-10%
  Zegarek męski Orient Ray II Zegarek męski Orient Ray II
  Darmowa dostawa 24H
  1 640,00 zł 1 476,00 zł

  Orient Ray II FAA02005D9

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 4. -10%
  Zegarek męski Orient Classic Automatic Zegarek męski Orient Classic Automatic
  Darmowa dostawa 24H
  1 500,00 zł 1 350,00 zł

  Orient Classic Automatic RA-AP0002S10B

  Darmowa dostawa 24H
 5. -10%
  Zegarek męski Orient Automatic Bambino Zegarek męski Orient Automatic Bambino
  Darmowa dostawa 24H
  1 440,00 zł 1 296,00 zł

  Orient Automatic Bambino FAC08004D0

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Wybierz zegarki Orient i przekonaj się, dlaczego inni nasi klienci je wybrali. Zamów je już teraz i sprawdź, dlaczego warto je wybrać oraz dlaczego przodują wśród marek japońskich. Wybierz je już dziś i ciesz się wyjątkowo zaawansowanym zegarkiem.

Jaki zegarek Orient wybrać?

Do najbardziej podstawowej grupy zegarków Orient należeć będzie na pewno Orient Multi-Year Calendar. Ta niezwykła seria wyróżnia się posiadaniem charakterystycznego kalendarza na tarczy, który wskazuje rok, miesiąc i dzień tygodnia – jest to jedna z wyjątkowych funkcji tych zegarków, która w dodatku pozwala na wyświetlanie informacji o każdym możliwym roku, również uwzględnia lata przestępne. Same zegarki wyglądają bardzo elegancko i stylowo – stal szlachetna kopert w połączeniu z takimi samymi bransoletami lub skórzanymi paskami gwarantuje wyjątkowo estetyczny efekt, doskonale komponujący się z garniturem lub koszulą. To świetny wybór dla każdego, kto szuka pięknie wykonanego modelu.

Automatyczne zegarki Orient – wybierz mechanizmy, na których można polegać

Osoby wybierające jednak dużo prostsze rozwiązania, z pewnością zainteresują się zegarkami Orient Classic Automatic. Modele te utrzymano w dużo bardziej minimalistycznym stylu, dzięki czemu świetnie pasować będą do każdego stylu, bez względu na stylizację. Dzięki zróżnicowanej estetyce, od klasycznego wyglądu, czyli minimalistycznej tarczy z arabskimi indeksami, po vintage'owy styl, nawiązujący do pierwszych zegarków dzięki rzymskim indeksom i charakterystycznej brawie tarczy lub umieszczaniu sekundnika na mniejszej subtarczy.

Jedna z legend wśród zegarków Orient - Bambino

Do klasycznych zegarków należy także Orient Bambino, jeden ze sztandarowych produktów marki Orient. Jako jedna z legendarnych kolekcji, szybko stała się najchetniej wybieraną spośród wszystkich zegarków tego japońskiego producenta. Wszystko za sprawą wysokiej klasy mechanizmu automatycznego, świetnego wyglądu, głównie za sprawą charakterystycznych, przypalanych tarcz, oraz, jak można się domyślać, niskiej ceny. Połączenie daje nam zegarki Orient Bambino – jedne z najciekawszych modeli, na które stać niemal każdego.