Pierre Lannier to marka, która prezentuje swoje produkty już od ponad 40 lat. Firma została założona w 1977 roku we francuskim regionie Alzacji, z czego marka jest dumna i podkreśla w swoich wartościach przywiązanie do tego miejsca. Pierre Lannier to przykład prężnie rozwijającej się korporacji, która aktualnie zatrudnia 120 pracowników.

czytaj dalej

Zegarki Pierre Lannier

(1)

Popularność
 1. -27%
  Zegarek damski Pierre Lannier Eolia Zegarek damski Pierre Lannier Eolia
  Darmowa dostawa 24H
  640,00 zł 466,00 zł

  Pierre Lannier Eolia 039L905

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Marka Pierre Lannier łączy dwa pokolenia, rodziców i dzieci. Założona przez Béatrice i Jean-Paula Burguna aktualnie prowadzona jest przez Pierre’a Burguna, syna. Nie zmieniły się przez to wartości, które firma wyznaje - jakość, pasja, bliskość i kreatywność. Idee te przyświecają każdej kolekcji wypuszczonej przez Pierre Lannier i widać to gołym okiem.

Zegarki Pierre Lannier - jakość, klasa, przystępna cena

Zegarki Pierre Lannier to wysoka jakość, ogromna precyzja, ponadczasowy ekskluzywny design i niezwykle przystępna cena. Nad całym procesem produkcyjnym czuwa 120 osób, którzy kreują zegarki tak, by były one najlepsze pod każdym względem. Pierre Lannier dostarcza na rynek zegarki, które można nie tylko dać w prezencie komuś, ale i obdarować nimi samego siebie. Każdy znajdzie w kolekcjach marki coś dla siebie.

Mimo że marka powstała pod koniec lat siedemdziesiątych, jak najbardziej nadąża za najnowocześniejszymi trendami. Pierre Lannier oferuje nowoczesne modele zegarków, które zachwycą niejedną osobę swoim designem. Aby spełnić wymagania klientów, sztab projektantów i stylistów francuskich nieustannie pracuje nad nowymi projektami zegarków. Firma dba o to, by być ze wszystkim na czasie, przy zachowaniu takiej ceny, by była ona przystępna dla każdego.

Pierre Lannier - kolekcje zegarków

Od 1977 roku marka Pierre Lannier dokonała ogromnej ekspansji na rynek - firma posiada 1500 punktów sprzedaży na całym świecie, a dzięki niezawodnej strategii oraz wysokiej ambicji rocznie sprzedaje 600 000 zegarków na pięciu kontynentach. Pierre Lannier tworzy zegarki dla kobiet i mężczyzn. Panie znajdą swój wymarzony dodatek w jednej z 13 kolekcji, panowie zaś wybierać mogą wśród 10 kolekcji.

Jedno jest pewne, czy to kolekcja Cityline, Dune, Couture, Capital czy Automatic, każda z nich zachwyci cię swoją niepowtarzalnością, wyrafinowaniem i precyzją oraz jakością wykonania. Wybór zegarków Pierre Lannier jest ogromny, co daje ci przyjemność w poszukiwaniu swojego wymarzonego modelu.

Sklep z zegarkami Pierre Lannier w Warszawie

Pierre Lannier to zegarki tworzone z pasją, miłością i zaangażowaniem. Marka stawia na to, by klient z radością ozdabiał swój nadgarstek jej produktami. Już dziś zapoznaj się z firmą, która jest dumna z tego, skąd pochodzi, a jej nadrzędną potrzebą jest chęć uszczęśliwiania ludzi swoimi wyrobami. W naszym sklepie Zegarownia.pl znajdziesz kolekcje zegarków Pierre Lannier damskich i męskich. Zanurz się w świecie idealnych zegarków na każdą okazję!

Oficjalny Sprzedawca Pierre Lannier - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wszystkie zegarki z naszej oferty pochodzą od licencjonowanych dystrybutorów. W Zegarowni znajdziesz szeroki wybór zegarków Pierre Lannier, dostępnych zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Szybka wysyłka gwarantowana!