Marka Pulsar została doceniona przez swoich klientów, dzięki dbałości o wykonanie i nietuzinkowe wzornictwo. Filozofia marki opiera się na stworzeniu produktu o innowacyjnym designie połączonym z uniwersalnym wyglądem, tak, by każdy nabywca czuł się zegarku wyjątkowo i mógł wyrazić swoją indywidualność. Oferta skierowana do kobiet ma podkreślić piękno i siłę, ale również nadać świeżości i pewności siebie.

czytaj dalej

Zegarki Damskie Pulsar

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Pulsar znane są na rynku jako jedne z najlepiej wykończonych zegarków w branży zegarmistrzowskiej. Pulsar to nie tylko męskie zegarki. W naszej ofercie znajdują się również zegarki damskie Pulsar, które niczym nie odstają modelom męskim. Już teraz sprawdź, który z zegarków podoba ci się najbardziej.

Zegarek damski Pulsar - idealny prezent

Damskie zegarki sygnowane marką Pulsar powstały z myślą o kobiecie w każdym wieku - modele o eleganckim charakterze to łagodne i delikatne wzornictwo, które przez swój uniwersalizm będzie idealnym pomysłem na trafiony prezent. Do stworzenia damskiego zegarka Pulsar, producenci wykorzystują najwyższej jakości materiały, tworząc produkt, który będzie służył przez lata. Ich precyzyjny chód możemy zawdzięczać dzięki zastosowaniu mechanizmu kwarcowego. Co jeszcze wyróżnia damskie zegarki Pulsar? To estetyka opierająca się na drobnych, kobiecych akcentach - tu zaliczymy piękne łączenia kopert z paskiem lub bransoletą, perłowe tarcze oraz drobne zdobienia w formie kryształków.