Produkty REC to dość młoda firma, jednak budzi duże zainteresowanie wśród fanów zegarków. Wszystko dzięki materiałom oraz filozofii tworzenia poszczególnych modeli. Ta duńska firma bazuje na inspiracji tematyką motoryzacyjną w swoich projektach. Stąd niebanalny pomysł na użycie tych samych materiałów w produkcji zegarka, co w samochodach. Można zatem stwierdzić, że REC to nie tylko motoryzacja, ale również recykling.

czytaj dalej

Zegarki Rec

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Wśród licznych i zróżnicowanych marek zegarków, nawet najbardziej nietypowych, REC wydaje się wyjątkowy. Wszystko dzięki stosowaniu niezwykłych części, wykonywanych z metalu pochodzącego z samochodów, które posłużyły za inspiracje do stworzenia danej kolekcji zegarków.

Zegarki REC – inspiracja kluczem do sukcesu

Marka zegarków REC powstała całkiem niedawno, bo w 2014 roku. Założyciele, Christian Felix Mygh i Jonathan Kampstrup, duńscy przedsiębiorcy, postanowili odświeżyć rynek zegarków poprzez wprowadzenie zupełnie nowej marki, opierającej się na trendach związanych z motoryzacją. I o ile wiele jest marek odnoszących się bezpośrednio do marek samochodów, jak choćby Ferrari czy Maserati, o tyle Duńczycy zdecydowali się nawiązać do legend motoryzacji. Jak się szybko okazało, był to strzał w dziesiątkę, a marka zanotowała rekordowe sprzedaże. Pozwoliło to na błyskawiczne stworzenie następnych kolekcji i dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

Co cechuje zegarki REC?

Marka duńskich zegarków REC bazuje na motoryzacji, ale też recyklingu. Dzięki zbudowaniu filozofii marki na zasasdzie „Recover, Recycle, Reclaim”, REC stało się jedyną w swoim rodzaju firmą, która w tak dokładny sposób odwzorowuje cechy aut, na których się wzoruje. Dzięki ręcznie wykonanym elementom stylistycznym oraz prawdziwej pasji projektantów, zegarki te wspaniale odwzorowują miłość do sportowych samochodów. Producenci starają się w jak najlepszy sposób wydobyć najważniejsze cechy aut, przeszczepić je na zegarki i zarazić przyszłych klientów pasją do pięknych samochodów, o ile sami jeszcze się nimi nie interesują.

Jaki zegarek REC powinien wybrać mężczyzna?

Wśród oferowanych przez markę zegarków REC modeli znajduje się kolekcja, która przyniosła sławę producentom – REC Mini Cooper, wyróżniająca się stylizacją, opartą na wyglądzie kultowego auta, wykorzystywanego zarówno w celach sportowych jak i do codziennej jazdy. Zegarki z tej serii cechują się łagodnymi, smukłymi krawędziami, przypominającymi kształt maski popularnego samochodu. Niewielkie rozmiary i nieco vintage'owa stylistyka jeszcze bardziej zbliża wygląd tych zegarków do dawych Mini Cooperów. Jedną z równie ciekawych jest seria REC P-51, inspirowana Fordem Mustangiem. Koperta zegarka nie jest okrągła, ale ma charakterystyczne ostre krawędzie i rogi, przypominające symetryczne kąty proste karoserii Forda Mustanga. Ponadto na tarczy znajduje się subtarcza zegarka o wyglądzie prędkościomierza niemal bezpośrednio wyjętego z deski rozdzielczej Mustanga. Nad tą subtarczą znajduje się inna, mniejsza, która informuje o pozostałej energii mechanizmu automatycznego, a została wykonana w konwencji wskaźnika poziomu paliwa. To zegarki idealne dla miłośników tzw. muscle cars, którzy chcą ukazać swoją pasję poprzez świetnie dobrany dodatek.

Czy warto wybrać zegarki REC?

Zegarki REC to idealny wybór dla każdego, kto interesuje się legendami motoryzacji oraz dla osób, chcących posiadać wysokiej klasy zegarek o interesującym wzorcu. Także osoby wymagające wysokiej jakości wykonania i precyzji chodu będą zadowolone – zegarki REC korzystają z japońskiej technologii mechanizmów, co czyni je niezawodnymi i niezwykle dokładnymi. Wybierz zegarki REC już teraz i przekonaj się, jak niezwykły styl legend motoryzacji może sprawić, że będziesz wyglądać doskonale!

Oficjalny Sprzedawca REC - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Piękne zegarki REC, nawiązujące swoim stylem do linii kultowych aut, są dostępne w sklepie Zegarownia. Zapraszamy serdecznie do ich obejrzenia w naszym warszawskim salonie.

Sklep z zegarkami REC w Warszawie

REC to unikatowa marka, która produkuje zegarki z duszą. Posiadanie zegarka skonstruowanego z części Twojego ulubionego modelu auta to dla Ciebie prawdziwa gratka! Jeszcze dziś dowiedz się więcej o tej wyjątkowej marce w naszym sklepie stacjonarnym lub internetowym i wybierz model, który jest częścią również Twojej historii. Sklep Zegarownia jest autoryzowanym sprzedawcą marki REC. W Warszawie znajdziesz zegarki tej marki w najlepszych cenach.