Spinnaker to marka produkująca trwałe zegarki, kojarzące się z wysoką jakością oraz solidnym wykonaniem. Kolekcja Spinnaker Amalfi to wyjątkowe urządzenia, dzięki którym żadna wyprawa żeglarska stanie się prawdziwą przygodą.

czytaj dalej

Zegarki Spinnaker ® Amalfi

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Pasjonacie żeglarstwa i marynistycznych dodatków, jeśli szukasz czegoś do uzupełnienia swojego żeglarskiego outfitu lub potrzebujesz dobrego zegarka, który wesprze cię na pełnym morzu, nie wahaj się i zajrzyj do naszej kategorii z zegarkami Spinnaker Amalfi.

Spinnaker Amalfi odpowiedzią na potrzeby żeglarzy

Spinnaker to bardzo młodziutka, a jednocześnie niezwykle prężna marka. Powstała w 2014 roku we Włoszech prawie natychmiast wdarła się przebojem na rynek. Swoim stylem Spinnaker nawiązuje przede wszystkim do żeglarstwa i motywów marynistycznych. Już samo logo ma formę żagla, przyciągając wzrok i podsuwając wyobrażenie jachtu oraz morskiej bryzy. Mimo wszystko to nie są zegarki jedynie dla żeglarzy i marynarzy (amatorów i profesjonalistów). To zegarki również dla eleganckich osób, ceniących sobie klasę i elegancję w prostym wydaniu. Spinnaker Amalfi zaś jest odpowiedzią na coraz większe potrzeby użytkowników tej niezwykłej marki. Co w nich jest wyjątkowego?

Czemu wybór powinien paść na zegarek Spinnaker Amalfi?

Przede wszystkim zegarki z kolekcji Amalfi nawiązują do włoskiego wybrzeża Amalfi i Półwyspu Sorrentyńskiego - wyróżnia je elegancki styl i odważna kolorystyka tarcz. Każdy wielbiciel niebanalnego dodatku znajdzie w tej serii coś dla siebie. Zegarki Spinnaker Amalfi cechują się również ogromną wytrzymałością oraz wysoką wodoszczelnością w klasie 200m - tak więc są odporne na wszelkie warunki pogodowe.

Spinnaker Amalfi to również jakość wykonania - stal szlachetna, szkiełko szafirowe, zakręcany dekiel, prosta, minimalistyczna tarcza, oraz wskazania pokryte powłoką Superuminovą C3, która niezwykle ułatwia odczyt, nawet w najtrudniejszych warunkach, w których się znajdziemy. To wszystko sprawia, że zegarki z tej serii są wyjątkowe.

Zegarek żeglarski? Wybierz Spinnakera Amalfi!

W sklepie Zegarownia.pl znajdziesz wiele ciekawych zegarków, a wśród nich znajdują się wspaniałe urządzenia marki Spinnaker Amalfi. Zdecyduj się na jeden z nich, a wkrótce zakochasz się w tej marce - to zegarki o najwyższej jakości wykonania, eleganckie i funkcjonalne nie tylko na morzu, ale i na co dzień.

Sklep z zegarkami Spinnaker Amalfi w Warszawie

Stal szlachetna, wysoka wodoszczelność, szkło szafirowe, zakręcany dekiel, czytelna tarcza i precyzja wykonania - czego chcieć więcej od zegarka? Już dzisiaj odwiedź nasz sklep internetowy lub stacjonarny Zegarownia.pl i wybierz swój zegarek Spinnaker Amali.