Zegarki Swiss Military by Chrono są produkowane w niezależnej szwajcarskiej manufakturze, w firmie z wieloletnimi tradycjami zegarmistrzowskimi. Są to wysoce cenione za swoją precyzję i jakość zegarki licencjonowane przez Konfederację Szwajcarską. Oznacza to, że produkty spełniają najwyższe wymagania i charakteryzuje je precyzja, niezawodność i innowacyjność. Wyjątkowy design i wyśrubowane parametry sprawiły, że modele tej marki zyskały uznanie na całym świecie.

czytaj dalej

Zegarki Swiss Military by Chrono

(35)

Popularność
 1. Nowość
 2. Nowość
 3. Nowość
 4. Nowość
 5. Nowość
 6. Nowość
 7. Nowość
 8. Nowość
 9. Nowość
 10. Nowość
 11. Nowość
 12. Nowość
 13. Nowość
 14. Nowość
 15. Nowość
 16. Nowość
 17. Nowość
 18. Nowość
 19. Nowość
 20. Nowość
 21. Nowość
 22. Nowość
 23. Nowość
 24. Nowość
 25. Nowość
 26. Nowość
 27. Nowość
 28. Nowość
 29. Nowość
 30. Nowość
 31. Nowość
 32. Nowość
 33. Nowość
 34. Nowość
 35. Nowość
Popularność

Wyjątkowe, niebanalne wzornictwo i jakość to cechy, z których słyną zegarki Swiss Military by Chrono. Sportowy design i parametry przystosowujące zegarek do funkcjonowania w różnych warunkach sprawiają, że są one idealnym dodatkiem dla osób poszukujących przygód i prowadzących aktywny tryb życia. Zegarki Swiss Military by Chrono to kwintesencja nieodłącznie związanych ze Szwajcarią i wysoko cenionych wartości, jakimi są precyzja i jakość.

Rodzinna firma we współpracy z wojskiem, czyli Swiss Military by Chrono

Chrono AG to niezależna, szwajcarska firma rodzinna, która od ponad 35 lat tworzy zegarki w duchu cennej szwajcarskiej tradycji zegarmistrzowskiej. W 1994 roku firma nawiązała współpracę z wojskiem Szwajcarii, które zawsze zapewniało swoim żołnierzom solidne, niezawodnie i precyzyjne produkty. Takimi są zegarki produkowane przez rodzinną firmą Chrono AG, z której solidnego doświadczenia w branży zegarmistrzowskiej może czerpać Swiss Military.

Najwyższa jakość materiałów w zegarkach Swiss Military by Chrono

W kolekcji znajdziemy zegarki Swiss Military by Chrono zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Ich wodoszczelność zaczyna się od 3 ATM aż po 20 ATM, przy tej klasie wodoszczelności z zegarkiem można nurkować bez akwalungu. Koperty i bransolety wykonane są ze stali szlachetnej 316L. Wśród pasków dostępne są skórzane i kauczukowe. Zegarki Swiss Military by Chrono dysponują szkiełkami szafirowymi, K1 mineralnymi z powłoką szafirową oraz mineralnymi.

5 lat gwarancji zegarków Swiss Military by Chrono

Dla zegarków Swiss Military by Chrono jedną z najważniejszych cech jest najwyższa jakość i niezawodność dlatego są one objęte aż 5-letnią gwarancją międzynarodową. Ta renomowana szwajcarska marka posiada w kolekcji zarówno zegarki sportowe, jak i klasyczne. Unikatowa konstrukcja i jakość sprawiają, że doskonale sprawdzą się one wśród aktywnych sportowców ceniących niezawodność i precyzję. Modele klasyczne charakteryzuje elegancki, stonowany design pasujący do formalnych stylizacji.

Sklep z zegarkami Swiss Military by Chrono w Warszawie

Materiały najwyższej jakości, precyzja oraz jakość zegarków Swiss Military by Chrono gwarantuje wieloletnie użytkowanie produktów tej marki. Odwiedź nasz sklep internetowy lub sklep z zegarkami Swiss Military by Chrono w Warszawie i zakup swój wymarzony model.

Oficjalny Sprzedawca Swiss Military by Chrono - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wszystkie zegarki z naszej oferty pochodzą od licencjonowanych dystrybutorów. W Zegarowni znajdziesz szeroki wybór zegarków Swiss Military by Chrono, dostępnych zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Gwarantujemy szybką wysyłkę!