Szwajcaria to zegarki najwyższej jakości oraz scyzoryki, które znane są na całym świecie. Jedne z najbardziej popularnych są modele z marki Victorinox. Ta niezwykła, posiadająca ponad stuletnią tradycję marka, słynie przede wszystkim z doskonałej jakości swoich produktów, jak również ich precyzyjnego wykonania. Jest to niezawodny dodatek, który przyda się w wielu ważnych momentach.

czytaj dalej

Scyzoryki Do Zegarków Victorinox ®

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Marka Victorinox to szeroko rozpoznawalna firma związana z produkcją wyrobów stalowych wysokiej klasy. Tradycja tej marki sięga 1884, kiedy to marka rozpoczęła produkcję wielofunkcyjnych scyzoryków, dzięki którym zyskała międzynarodowe uznanie.

Victorinox - początki działalności

Victorinox została założona przez Karla Elsenera w 1884 roku w Ibach, szwajcarskim kantonie Schwyz. Początkowo przedsiębiorstwo nosiło nazwę „Victoria” na cześć matki założyciela, jednak po wprowadzeniu stali nierdzewnej „inox”, spółka przyjęła nazwę „Victorinox”. Już parę lat po rozpoczęciu działalności, nóż stworzony przez Elsenera został opatentowany. Model ten produkowany jest to dziś i znany jest jako szwajcarski nóż oficerski. Marka wyrobiła sobie zatem stałe miejsce w świadomości wielu ludzi na całym świecie, dzięki niezawodności produktów, które produkuje.

Szeroka funkcjonalność scyzoryków Victorinox

Wszystkie scyzoryki Victorinox to narzędzia survivalowe: mistrzowie wielozadaniowości, którzy sprawdzą się w każdej sytuacji. Najpopularniejsze modele scyzoryków Victorinox to Spartan, Sportsman, Huntsman, Classic, Rucksack, Camper. W wersji podstawowej stanowią precyzyjne i solidne narzędzia tnące, a ich najbardziej zaawansowane odmiany umożliwiły podróże w przestrzeni kosmicznej i naprawę silników. Produkty tej światowej sławy marki, chętnie wykorzystywane są zatem przez szwajcarską armię, NASA, a nawet samego MacGyvera!

Sklep ze scyzorykami Victorinox w Warszawie

Materiały najwyższej jakości, komfort użytkowania oraz wytrzymałość scyzoryków Victorinox zapewnia wieloletnie użytkowanie produktów tej marki. Odwiedź nasz sklep internetowy lub sklep stacjonarny w Warszawie i zakup swój wymarzony scyzoryk Victorinox.

Oficjalny Sprzedawca scyzoryków Victorinox - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wszystkie dodatki z naszej oferty pochodzą od licencjonowanych dystrybutorów. W Zegarowni znajdziesz szeroki wybór scyzoryków Victorinox, dostępnych zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Szybka wysyłka gwarantowana!