Bestseller-21%

Chcesz zobaczyć, jak ten zegarekwygląda na twojej ręce?

Watch's visualization

Przymierz zegarek

Watch's visualization
Ręka:
Obwód nadgarstka (cm): Zobacz jak mierzyć »
Zobacz jak mierzyć »
Szerokość koperty 42 mm
Szerokość paska 20 mm

Model 010-02539-25 Smartwatch Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

4 249,00 zł 3 339,00 zł taniej o 910,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 409,00 zł Raty 0%: 15 x 222,60zł
In stock. Same day shipping
Layer 1
Darmowa dostawa kurierem
Zamów w ciągu 0h 00m 00s, u Ciebie
Gwarancja dostawy przed Świętami
Darmowy zwrot aż do 100 dni Wydłużamy możliwość darmowego zwrotu produktu nawet do 100 dni bez konieczności podania przyczyny! Sprawdź szczegóły w zakładce Darmowy zwrot do 100 dni!
Dedykacja na metalowej wizytówce za darmo Możesz dołączyć do zamówienia darmową, spersonalizowaną wizytówkę z grawerunkiem o dowolnej treści. Dowiedz się więcej na stronie Grawerowanie
Pakowanie na prezent Ten produkt możemy zapakować w eleganckie pudełko na prezent. Sprawdź dostępne opcje i warunki usługi w zakładce Pakowanie na prezent

Opis

Garmin Fenix 7S Sapphire Solar 010-02539-25 jest wyjątkowym produktem przeznaczonym dla największych miłośników wyzwań w zakresie aktywności fizycznej. Smartwatch zapewnia najwyższą dokładność lokalizacji, wykorzystując technologię - multipasmowej łączności satelitarnej - która wcześniej była dostępna tylko dla wojska. Urządzenie spełnia amerykańskie normy militarne, dlatego z pewnością sprawdzi się ono na Twoim nadgarstku bez względu na to, która dyscyplina skradła Twoje serce. Dotykowy wyświetlacz transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP, 240x240 pxl) wyposażono w dodatkowe przyciski sterujące, ponadto pokryto go szkiełkiem Power Sapphire™ z funkcją ładowania energią słoneczną. Model został wyposażony w liczne funkcje, takie jak wbudowane profile aktywności (skituring, pomiar biegów narciarskich, funkcje surfingowe, dynamika jazdy na rowerze górskim), codzienne wskazówki dotyczące treningu, symulacja czasu wyścigu (nowa funkcja Visual Race Predictor!), funkcja PacePro™, ponadto nowością jest trening HIIT (trening interwałowy). To nie wszystko, ponieważ model zawiera również funkcję ClimbPro, statystyki efektywności, asystent odpoczynku, GPS, GLONASS oraz Galileo, wytrzymałość w czasie rzeczywistym (Real-Time Stamina), podglądanie wybranych punktów na trasie (funkcja "przed tobą", również nowość), mapy Topoactive (wgrane fabrycznie), mapy Skiview™, mapy pól golfowych, czujnik tętna, pulsoksymetr, liczne monitorowanie (snu, oddechu, stanu zdrowia, energii, nawodnienia, cyklu menstruacyjnego), powiadomienia z telefonu, możliwość odtwarzania muzyki i wiele innych. Co więcej, model działa w oparciu o baterię, która pracuje 11 lub 14 dni (przy ładowaniu energią słoneczną), w trybie oszczędzania natomiast - 38 dni lub 87 dni (ładowanie energią słoneczną).

Tarcze

Słoneczne ładowanie baterii
Słoneczne ładowanie baterii

Ładowanie urządzenia energią słoneczną pozwala wydłużyć czas działania baterii, zarówno w trybie zegarka, jak i w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki przy włączonym ładowaniu energią słoneczną.

Technologia PacePro
Technologia PacePro

Opracowana przez markę funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu, co jest możliwe dzięki wskazówkom nawigacyjnym. Są one dostosowane do kąta nachylenia terenu i powstają w oparciu o zmiany wysokości i osobiste preferencje tempa.

Funkcje surfingowe
Funkcje surfingowe

Urządzenie współpracuje z aplikacją Surfline Sessions™, która tworzy zapis wideo każdej fali, po której surfujesz przed kamerą Surfline®, dzięki czemu możesz później obejrzeć film i sprawdzić, jak Ci szło. Sprawdź, ile fal udało Ci się złapać.

Statystyki efektywności
Statystyki efektywności

Model wyświetla zaawansowane pomiary treningowe, wśród których znajdziemy dane dotyczące dynamiki biegu, aklimatyzację do temperatury i wilgoci, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość, doradcę odpoczynku i inne.

Wbudowane tryby sportowe
Wbudowane tryby sportowe

Wbudowane w model profile aktywności pozwolą Ci na bieżąco śledzić swoje wyniki. Wśród trybów znajdują się m.in. biegi, pływanie, bieganie, jazda na rowerze, wędrówki, wiosłowanie, narciarstwo, golf i wiele innych.

Symulacja czasu wyścigu
Symulacja czasu wyścigu

Historia treningów biegowych i ogólnej sprawności fizycznej stanowią podstawę do oszacowania tempa dla dystansu, który chcesz pokonać. Funkcja ta pozwala także sprawdzić wpływ treningu na kondycję.

Funkcje

Garmin Connect

Aplikacja Garmin Connect służy do śledzenia, monitorowania i udostępniania danych związanych z ćwiczeniami rejestrowanymi przez urządzenie. To także szansa na dołączenie do wyjątkowej społeczności.

Monitorowanie wskaźników wydajności

Monitorowanie wskaźników wydajności dostarcza konkretnych danych na temat Twojej codziennej aktywności - liczby kroków, spalonych kalorii itp.

Łączność

Model wyposażony jest w łączność bezprzewodową, dzięki której łatwo sparujesz urządzenie z telefonem.

Garmin Pay

Usługa Garmin Pay pozwala na płatności zbliżeniowe przy użyciu zegarka i wykorzystaniu kart płatniczych, których używasz na co dzień. Nie musisz mieć przy sobie portfela ani telefonu.

42K pól golfowych

Model ma zapisanych fabrycznie ponad 42 tysięcy pól golfowych. Informacje o każdym z nich są na wyciągnięcie ręki.

Wbudowane aplikacje sportowe

Aplikacje sportowe wbudowane w model pozwalają na efektywne treningi, zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach, a także umożliwiają bieżące monitorowanie swoich postępów.

zegarki-garmin-logo

Garmin - najlepsze zegarki dla sportowców od 1989 r.

Istniejący na rynku od 1989 r. Garmin to amerykańska marka specjalizująca się w technologii GPS dla branż sportowej, motoryzacyjnej, lotniczej, morskiej oraz outdoorowej. Z myślą o sportowcach Garmin produkuje zegarki przeznaczone do takich aktywności jak bieganie, sporty wodne, jazda na rowerze, a nawet golf. Wszystkie z nich są wyposażone w nadgarstkowy pomiar tętna oraz czujniki GPS, pozwalające na precyzyjne wskazanie lokalizacji, pomiar odległości oraz intensywności wysiłku noszącego. Wraz z biegiem lat Garmin wciąż rozwija technologie, w które wyposaża swoje urządzenia.

Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

Niezwykle wytrzymały, multisportowy smartwatch Fenix 7S Sapphire Solar

Smartwatch Garmin Fenix 7S Sapphire Solar 010-02539-25 wyróżnia się mocną konstrukcją, która jest możliwa dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do budowy, a także rozwiniętą funkcjonalnością pozwalającą zadbać o osiągnięcia sportowe. Model wyposażono m.in. we wbudowane profile aktywności (skituring, biegi narciarskie, surfing, trening interwałowy HIIT, jazda na rowerze i wiele innych), codzienne wskazówki treningowe, możliwość symulacji czasu wyścigu, asystenta odpoczynku czy łączność GPS, GLONASS i Galileo.

Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

Do nowości w serii Fenix 7 należą funkcja Przed tobą, pozwalająca podglądać wybrane punkty na trasie, technologia Real-Time Stamina służąca do śledzenia wysiłku podczas aktywności, by pomóc zoptymalizować zużycie energii i uniknąć jej przedwczesnego zużycia, a także opcja pobrania map TopoActive. Recovery Time Advisor udziela wskazówek dotyczących regeneracji organizmu i oblicza czas, który musi upłynąć, aby móc rozpocząć kolejny trening.

Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

Budowa Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

Na budowę smartwatcha Garmin Fenix 7S Sapphire Solar 010-02539-25 składają się:

 • Szara koperta wykonana z polimeru wzmacnianego włóknem szklanym z ramką z tytanu DLC.
 • Pasek z silikonu w kolorze czarnym.
 • Kolorowy, transreflektywny wyświetlacz Memory-In-Pixel (MIP) przykryty szkiełkiem Power Sapphire™ z funkcją ładowania energią słoneczną. Wyposażono go w przyciski sterujące.
 • Metalowy dekiel.
Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

Funkcje Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

Do funkcji smartwatcha Garmin Fenix 7S Sapphire Solar 010-02539-25 należą:

 • Synchronizacja czasu przez GPS
 • Łączność Wi-Fi, Bluetooth® i ANT+®.
 • Wbudowane mapy kurortów narciarskich, fabrycznie wgrane mapy TopoActive, mapy Skiview™ oraz mapy pól golfowych.
 • Odtwarzanie muzyk z pamięci zegarka (do 2000 utworów).
 • Budzik, minutnik, stoper, kalendarz.
Garmin Fenix 7S Sapphire Solar
 • Godziny wschodu i zachodu słońca, prognoza pogody.
 • Powiadomienia z telefonu.
 • Funkcje "znajdź mój telefon" oraz "znajdź mój zegarek".
 • Zgodność ze smartfonami Android i iPhone.
 • Pilot VIRB.
 • Aplikacje Garmin Connect Mobile oraz Connect IQ.
 • Płatności Garmin Pay.
Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

Czujniki wbudowane w smartwatch Garmin

 • GPS, GLONASS, Galileo.
 • Nadgarstkowy czujnik tętna Garmin Elevate - pozwala na nadgarstkowy pomiar tętna.
 • Wysokościomierz barometryczny.
 • Kompas.
 • Żyroskop.
 • Akcelerometr.
 • Termometr.
 • Pulsoksymetr.
Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

Funkcje sportowe

 • Monitorowanie stanu zdrowia - nadgarstkowy pomiar tętna, monitorowanie oddechu, pomiar poziomu tlenu we krwi, wiek sprawnościowy, monitor energii, monitorowanie snu i stresu, monitorowanie poziomu nawodnienia i cyklu menstruacyjnego.
 • Funkcje śledzenia aktywności - licznik kroków, pasek ruchu, cel automatyczny, spalone kalorie, piętra w górę, przebyty dystans, minuty intensywnej aktywności.
 • Tryb siłownia - trening siłowy, trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT), trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, pokonywanie pięter, wiosłowanie stacjonarne, pilates i joga.
 • Funkcje biegowe - bieganie, bieganie na bieżni, bieganie po torze krytym, bieganie na szlaku, bieganie wirtualne, biegi ultra.
Garmin Fenix 7S Sapphire Solar
 • Funkcje szkolenia, planowania i analizy.
 • Funkcje dla zajęć na powietrzu - wędrówki, wspinaczka w pomieszczeniach, bouldering, wspinaczka, jazda górska, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco, sporty wioślarskie, kajakarstwo, surfing, polowanie, Jumpmaster, aktywności taktyczne, kitesurfing, windsurfing, chodzenie w rakietach śnieżnych.
 • Funkcje rowerowe - jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, jazda rowerem górskim, triatlon.
 • Funkcje pływackie - pływanie w basenie, pływanie w otwartym akwenie, wykrywanie stylu.
 • Funkcje golfowe - 42 000 wgranych pól golfowych z całego świata.

Wodoszczelność

Wodoszczelność urządzenia wynosi 100 metrów. Oznacza to, że zegarka można używać podczas pływania, skoków do wody, nurkowania z rurką i uprawiania sportów wodnych o dużej prędkości.

Gwarancja

Smartwatch Garmin Fenix 7S Sapphire Solar 010-02539-25 objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

Co jest w zestawie?

 • Oryginalne, firmowe opakowanie Garmin
 • Instrukcja
 • Gwarancja - 2 lata
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych

Specyfikacja

Techniczne

ŁącznośćBluetooth™, ANT+, Wi-Fi
Pamięć wewnętrzna32 GB
Technologieakcelerometr, żyroskop, barometr, kompas, termometr temperatury zewnętrznej, wbudowane mapy
Wyświetlaczwielokolorowy
Rozmiar i rozdzielczość ekranu240x240 px 1.2"
Kształt wyświetlaczaokrągły
Wyświetlacz dotykowytak
Bateriatryby oszczędzania baterii
Ładowaniebezprzewodowe
Wydajność wg producentaTryb zegarka: do 11 dni / 14 dni przy ładowaniu energią słoneczną, tryb oszczędzania baterii zegarka: do 38 dni / 87 dni przy ładowaniu energią słoneczną.

Funkcje

Powiadomieniapołączenie telefoniczne, SMS, z aplikacji na smartfonie
Muzyka i multimediaodtwarzanie muzyki w zegarku, sterowanie muzyką z telefonu
GPSwbudowany, Galileo, GLONASS
Wibracje Tak
Płatności zbliżenioweGarmin Pay™
Funkcje pogodoweTermometr, Wysokościomierz, Barometr, Prognoza pogody, Temperatura zewnętrzna, Godziny wschodu i zachodu słońca
Funkcje dodatkoweBudzik, Minutnik, Znajdź telefon, Korekta czasu przez GPS, Nawigacja w zegarku, Blokada przycisków
Funkcje zdrowotnenadgarstkowy pomiar tętna, pulsoksymetr, monitorowanie snu, śledzenie poziomu stresu
Funkcje sportowekrokomierz, monitorowanie aktywności, licznik kalorii, automatyczne liczenie powtórzeń, stoper, dziennik treningowy, tryby sportowe
Dyscyplinybieganie, rower, pływanie, fitness, siłownia, triathlon, wspinaczka, sporty zimowe

Podstawowe

Kolor tarczyWyświetlacz
SzkiełkoSzafirowe Power Sapphire™
Typ paskaSilikonowy
Kolor paskaCzarny
Wygląd paskaJednolity - gładki
Szerokość Paska20.00 mm
Wodoszczelność100 metrów
Rodzaj kopertyTworzywo
Szerokość koperty42.00 mm
Grubość koperty14.00 mm
System operacyjnyAndroid OS, iOS
Aplikacja na telefonGarmin Connect™ Mobile
MarkaGarmin
Model010-02539-25
RodzajMęski / Damski
Gwarancja2 lata
EAN753759277932

Opinie o Garmin Fenix 7S Sapphire Solar 010-02539-25

Napisz własną recenzję
Twoja ocena:

Negocjuj cenę

Znalazłeś w innym sklepie niższą cenę? Wypełnij poniższy formularz! Sprawdzimy, czy przesłana oferta dotyczy oryginalnego zegarka i pochodzi z autoryzowanego sklepu, a następnie prześlemy naszą propozycję.

Raty 0%

Raty 0% z PayU

15 rat x 222,60 zł

Aby kupić ten produkt na raty z PayU w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty PayU”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 10 minut.

Zobacz kalkulator » Dowiedz się więcej »

Raty 0% z Credit Agricole

6 rat x 556,50 zł

Aby kupić ten produkt na raty z Credit Agricole w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty Credit Agricole”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 15 minut.

Planujesz kupić nowe meble, ale nie chcesz obciążać swojego portfela? Wygodne raty online bez wychodzenia z domu w Credit Agricole już od 300zł.


Dowiedz się więcej »