Tissot

Tissot

Tissot

Nowości w kultowych kolekcjach Tissot PR100 i Heritage

26 września 2023
Tissot wprowadza na rynek reedycję kultowych modeli z kolekcji PR100, które zyskały popularność dzięki swojemu uniwersalnemu i eleganckiemu designowi. Wraz z tymi nowościami, marka przedstawia również modele, które uzupełnią kolekcję Heritage, oferując minimalistyczną stylistykę i wysoką jakość.

Blog o zegarkach Tissot - ciekawostki, recenzje, newsy

Tissot jako jedna z najpopularniejszych marek w Polsce i na całym świecie, posiada bogatą historię i doświadczenia w tworzeniu rozchwytywanych zegarków wysokiej jakości. Dowiedz się więcej o marce na oficjalnym blogu Tissot w Zegarownia.pl 

Doniesienia ze świata marki Tissot, recenzje i testy zegarków. To wszystko znajdziesz na oficjalnym blogu poświęconym zegarkom Tissot w naszym e-sklepie. Poznaj lepiej jedną z najpopularniejszych światowych brandów w świecie zegarmistrzowskim. 

Czy wiesz, że... to właśnie Tissot był prekursorem funkcji dwóch stref czasowych w zegarku, a T-Touch Expert było innowacyjnym rozwiązaniem szkiełka szafirowego czułego na dotyk. Te i wiele więcej ciekawostek znajdziesz na naszym oficjalnym blogu. 

Sprawdź również: Zegarki Tissot