Gdzie morze styka się z brzegiem - zegarki Nautica

Nautica

Gdzie morze styka się z brzegiem - zegarki Nautica

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

31 lipca 2019

Wyobraź sobie, że jesteś na wakacjach – wokół rozpościera się czysta plaża, morze szumi przyjemnie, a Ty nie musisz nic. Nic, poza opalaniem się i relaksem. Warto jednak byłoby wejść do wody, ale jak, skoro masz na ręce zegarek, a nie chcesz zostawać go na plaży? Nie musisz – masz przecież zegarek Nautica, który bez żadnego ryzyka może znaleźć się pod wodą.

Nad wodę tylko z zegarkami Nautica!

W zegarku Nautica możesz się kąpać, pływać a nawet nurkować – to modele doskonałe na wakacje nad morzem. Twoja plaża jest więc idealna na wypoczynek w towarzystwie tych zegarków. A jak powstały?

Początki zegarka Nautica, jaki masz na ręku w swojej wakacyjnej wizji, sięgają 1983 roku – wówczas w Nowym Jorku pojawiła się idea stworzenia modeli zegarków, które staną się jedynym wyborem na łódkę – już sama nazwa „Nautica” oznacza po włosku żeglarstwo. Dzięki wykorzystaniu materiałów odpornych na działanie wody oraz skupieniu się na maksymalnym uszczelnieniu zegarków, stały się one jednym z częstych widoków na rękach amatorów żeglugi, sportów wodnych lub po prostu częstego przebywania w pobliżu wody. W dodatku producenci Twojego zegarka dbają o środowisko – cały proces tworzenia zegarka wykorzystuje technologie, które maksymalnie ograniczają wpływ na środowisko, jednocześnie zabiegając o ich energooszczędność. To marka, która nie tylko tworzy zegarki do pływania (takie jak Twój), ale dba też o wodę, w której pływasz.

zegarek damski Nautica NAPCGS009

Zegarek Nautica – co wyróżnia zegarek dla nurków?

Modele zegarków dla nurków, wśród których znajduje się wiele zegarków Nautica, wyróżnia przede wszystkim niepowtarzalny design. Najbardziej charakterystyczną cechą jest szeroki bezel wokół koperty a także zwiększona grubość jej samej. Zwiększone gabaryty tych elementów mają za zadanie zabezpieczać zegarek przed negatywnym działaniem ciśnienia pod powierzchnią wody, dzięki czemu nawet podczas głębokiego zanurzenia Twój zegarek pozostanie nienaruszony. Grube wskazówki, jakie często można znaleźć wśród modeli dla nurków, pozwalają na wyraźne wyświetlanie godziny, nawet głęboko pod powierzchnią, gdzie nie dociera światło. Wszystko dzięki pokryciu ich warstwą luminescencyjną, świecącą w ciemnościach – bez względu na okoliczności możesz odczytać poprawną godzinę.

Kto powinien nosić zegarki Nautica?

  • Po pierwsze – oczywiście Ty.
  • Po drugie, zegarki Nautica przygotowano z myślą o każdym, kto ceni aktywny wypoczynek, zwłaszcza nad wodą, oraz eleganckie zegarki, doskonale podkreślające szyk i klasę właściciela. A więc ponownie – to zegarki dla Ciebie.
  • Po trzecie – takie zegarki nosić powinni miłośnicy nurkowania, tacy jak rekreacyjni sportowcy, zawodowcy, fani wypraw speleo oraz ludzie uwielbiający sporty ekstremalne, jak freediving. To również zegarki nurkowe dla tych, którzy chcą utożsamiać się z tymi ludźmi – a więc prawdopodobnie to także zegarek dla Ciebie.

Gdy już wracasz do pracy po beztroskim odpoczywaniu nad wodą – czy w łodzi czy na plaży – zatrzymasz miłe wspomnienia przy sobie! Zegarki męskie Nautica świetnie pasują także do garniturów, przez co mogą być fantastyczną pamiątką po letniej swobodzie. Z kolei damskie zegarki Nautica idealnie komponują się zarówno z oficjalnymi jak i biurowymi stylizacjami. Twój zegarek będzie zatem towarzyszył Ci zawsze – nie tylko podczas urlopu.

Jaki zegarek Nautica wybrać?

Po co ograniczać się tylko do jednego modelu? Zegarki Nautica występują w wielu wariantach stylistycznych i kolorystycznych, dzięki czemu możesz wybrać swoje ulubione zestawienia kolorów – Twój dotychczasowy zegarek Nautica nie będzie osamotniony. A jaki model wybrać? Oto nasze propozycje:

Klasycznie wyglądający zegarek dla nurków o prostej, solidnej i tradycyjnej konstrukcji. Na pierwszy rzut oka zwraca uwagę powiększony bezel z wyróżniajacym się kolorystycznie fragmentem. Ciemna tarcza zawierająca wzory w kształcie fal wspaniale kontrastuje ze wskazówkami. To zegarek idealny dla zdecydowanego mężczyzny.

Zegarek Nautica Hammock NAPHAS904

Męski zegarek Nautica Mission Bay Chronograph

Zegarek o sportowym i dynamicznym designie, zaprojektowany tak, aby znieść nawet najtrudniejsze podwodne przygody. Ciemne, stylowe barwy w połączeniu z ze stalą szlachetną koperty i gumą paska zapewniają ekskluzywny wygląd i bezpieczeństwo, a chronograf i warstwa światłochłonna gwarantują perfekcyjną widoczność perfekcyjnych wskazań.

zegarek męski Nautica Mission Bay Chronograph NAPMSB001

Damski zegarek stworzony do pływania. Wspaniale łączy się w nim niebieski pasek z tworzywa wraz ze srebrem koperty. Dzięki umieszczonym na tarczy chronografom pozwala na szybkie i wygodne mierzenie czasu – na przykład podczas pokonywania odcinka na basenie.

zegarek damski Nautica Long Beach NAPLBC001

Doskonałe zegarki wakacyjne. Swobodny styl w połączeniu z żywymi, kontrastującymi ze sobą kolorami w idealny sposób dopasuje się do stylu i upodobań każdej pani. Co więcej, nawet taki niepozorny zegarek pozwala na swobodne spędzanie czasu nad morzem czy jeziorem, gdyż jego wodoszczelność zapewnia całkowitą ochronę nawet podczas całkowitego zanurzenia zegarka w wodzie.

Zegarek damski Nautica Coral Gables NAPCGS003

Wybierz zegarek Nautica i odbierz torbę lub saszetkę gratis!

Dla tych, którzy wybiorą w najbliższym czasie zegarek Nautica, mamy specjalne prezenty: saszetki, damskie torby lub torby-plecaki! Zamów już teraz jeden z zegarków Nautica i odbierz swój upominek!


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.