Znana na całym świecie amerykańska marka Nautica powstała w 1983 r. Została założona przez Amerykanina chińskiego pochodzenia, Davida Chu. Od samego początki oferowane przez nią zegarki były produkowane z myślą o ludziach, którzy związali swoje życie z wodą. Były i są więc chętnie wybierane przez płetwonurków, żeglarzy i surferów. Już teraz sprawdź ofertę najlepiej zaopatrzonych damskich zegarków Nautica i spędzaj czas aktywnie!

czytaj dalej

Zegarki Damskie Nautica

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Dostosowanie do niezwykłego środowiska, jakim jest woda, wymusiło na twórcach udoskonalenie proponowanych modeli. Zegarki od Nautici są więc przede wszystkim wodoodporne. Ponadto serie wykonane dla wielbicieli nurkowania są w stanie znieść nawet bardzo wysokie ciśnienie, nieodzowne przy opuszczaniu się na znaczne głębokości. Niestraszne są im kurz, błoto czy piach. Są także bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a wysokiej klasy materiały przeznaczone na ich wykonanie sprawiają, że są niezawodne i mogą z powodzeniem działać bez szwanku przez całe lata. Poszczególne serie mogą mieć albo sportowy, albo nieco bardziej codzienny charakter. Te sportowe poza wymienionymi wcześniej zaletami mają także na cyferblacie i wskazówkach odblaskowe elementy. Dzięki nim można z łatwością sprawdzić godzinę nawet wtedy, kiedy panują ciemności lub są niesprzyjające warunki atmosferyczne. Ponadto poza pokazywaniem aktualnej godziny mają całą masę innych przydatnych funkcji, między innymi umieszczono na nich barometr.

Sekret popularności zegarków damskich Nautica

Pomimo tego, że zegarki damskie sygnowane znakiem Nautica kojarzone są przede wszystkim z miłośnikami ekstremalnych przeżyć, nie jest to jedyna propozycja dla wybrednych klientów. Firma przygotowała niezwykle ciekawą linię dedykowaną wszystkim kobietom. Są one o wiele bardziej subtelne i utrzymane w stylu klasycznej elegancji, niż modele męskie. Podstawową różnicą jest rozmiar. Kobiety mają smuklejsze, delikatniejsze dłonie niż mężczyźni, ich zegarki muszą być więc znacznie mniejsze. Większość pań źle także czuje się z ciężkimi bransoletami na nadgarstku, wybierają się lżejszą alternatywę. Projektanci Nautici doskonale zdają sobie z tych prawidłowości sprawę. W związku z tym modele, które przygotowali dla kobiet, są bardzo proste, uniwersalne, stanowiące pochwałę ponadczasowej elegancji.

Za co kobiety kochają zegarki Nautica?

Linia damska bazuje na klasycznej palecie barw. Dominującym kolorem jest w tym przypadku biel i czerń, wzbogacona o szlachetne złote akcenty. Kobiety, które nie przepadają za obwieszaniem się złotem, mogą jednak wybrać zegarki o srebrnym, delikatnym wykończeniu. Niezależnie od wybranego wariantu można mieć pewność, że zegarek będzie wykonany z ogromną precyzją i poszanowaniem detalu. Przejrzyste cyferblaty pozwalają na błyskawiczne sprawdzenie godziny, a wygodne wąskie paski, na których zostały umieszczone, są gwarancją codziennego komfortu użytkowania.

Zegarki damaskie Nautica - jakość w najlepszej cenie

Klienci, którzy zdecydują się na zakup jakiegoś modelu proponowanego przez amerykańską firmę Nauticę mogą liczyć na to, że ich pieniądze zostaną zainwestowane w rozsądny sposób. Każdy z oferowanych przez nas zegarków jest sprzedawany w oryginalnych opakowaniach i z wygodną instrukcją. Ponadto produkty objęte są okresem kilkuletniej gwarancji.