Cechą, która łączy wszystkie zegarki z serii Nautica Chronograph, jest posiadania manualnego stopera. Dodatkowo zegarki wyróżniają bardzo czytelne tarcze, wygodne szerokie paski oraz zachowanie tradycyjnej formy wskazówek. Klienci mogą jednak wybierać spośród bogatej palety barw, różnorodnych materiałów wykorzystanych do ich wykonania oraz opcji dodatkowych funkcji. Wszystko to przy atrakcyjnej rozpiętości cenowej i ukierunkowaniu na spełnianiu nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb osób zainteresowanych nabyciem zegarka tej firmy.

czytaj dalej

Zegarki Nautica Chronograph

(6)

Popularność
 1. -30%
 2. -46%
  Zegarek męski Nautica Porthole Zegarek męski Nautica Porthole
  Darmowa dostawa 24H
  595,00 zł 321,00 zł

  Nautica Porthole NAPPRH020

  Darmowa dostawa 24H
 3. -52%
  Zegarek męski Nautica Porthole Zegarek męski Nautica Porthole
  Darmowa dostawa 24H
  680,00 zł 326,00 zł

  Nautica Porthole NAPPRH019

  Darmowa dostawa 24H
 4. -53%
  Zegarek męski Nautica Porthole Zegarek męski Nautica Porthole
  Darmowa dostawa 24H
  680,00 zł 319,00 zł

  Nautica Porthole NAPPRH017

  Darmowa dostawa 24H
 5. -45%
  Zegarek męski Nautica Forbell Multifunction Zegarek męski Nautica Forbell Multifunction
  Darmowa dostawa 24H
  595,00 zł 327,00 zł

  Nautica Forbell Multifunction NAPFRL001

  Darmowa dostawa 24H
 6. -32%
Popularność

Jesteś fanem wodnych atrakcji? Lubisz spędzać czas aktywnie? Podstaw na zegarki Nautica Chronograph - wzór świetnie zaopatrzonego zegarka, który pasować będzie na wiele okazji. Sprawdź, który pasuje najlepiej do ciebie!

Historia marki Nautica

Minęły już trzydzieści dwa lata od czasu, kiedy Amerykanin urodzony na Tajwanie, David Chu, założył firmę Nautica. Od samego początku jej profil działania był nastawiony na spełnianie potrzeb specyficznej grupy klientów, jaką są osoby pasjonujące się sportami ekstremalnymi, w szczególności tymi dotyczącymi wody. W efekcie powstały zegarki, które połączyły w sobie niezwykłą funkcjonalność z atrakcyjną dla oka sportową elegancją. Przy całej dbałości o ich wizualną oprawę skupiono się na tym, aby radziły sobie bez problemu w nawet najmniej sprzyjających środowiskach. Poszczególne linie różniły się więc nie tylko sposobem wykończenia, ale także rozmaitymi funkcjami. Te dedykowane dla płetwonurków były nie tylko wodoodporne, ale także działające nawet pod ogromnym ciśnieniem, które jest wyzwaniem dla wszystkim osób mierzących się ze znacznymi głębokościami. Inne modele wyposażone były w barometry i datowniki. Wielkim ułatwieniem dla wszystkich osób lubiących spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu było zamontowanie na cyferblatach i wskazówkach fluorescencyjnych elementów, dzięki którym sprawdzenie godziny nie było kłopotem nawet po zapadnięciu zmroku. Marka nie zapomniała także o swoich klientach płci żeńskiej. Panie mogą bowiem wybierać spośród mniej efekciarskich, za to bardzo stonowanych i wykonanych z poszanowaniem praw klasycznej elegancji modeli zegarków.

Wyjątkowa seria Nautica Chronograph

Marce Nautica udało się wypromować jako producentowi najwyższej klasy zegarków, które możemy podziwiać na przegubach najbardziej rozpoznawalnych osób związanych ze sportami wodnymi. Wybierają je nie tylko płetwonurkowie, ale także żeglarze, kajakarze czy surferzy. Są także chętnie noszone przez miłośników sportów ekstremalnych ze względu na ich niebywałą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nic dziwnego, że te funkcjonalne, a przy tym po prostu piękne zegarki są coraz częściej spotykane na ulicach miast. Łączą bowiem w sobie to, co pozornie wydaje się niemożliwe do połączenia, a więc naszpikowanie wieloma przydatnymi gadżetami i klasyczną elegancję.