Mieszanka smaku i kolorów w nowej kolekcji Out Of Order Coctail Coctail

Newsy

Mieszanka smaku i kolorów w nowej kolekcji Out Of Order Coctail Coctail

Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.

30 stycznia 2023

Od 2013 roku marka Out Of Order dostarcza na rynek zegarki, które cechuje bardzo kreatywny design i inspiracje. Są one wynikiem nieustającej ciekawości świata, różnorodnych kultur, ludzi i miejsc. Nowa kolekcja OOO Cocktail to ciekawe przedsięwzięcie, czerpiące z cech koktajli, ich niepowtarzalnej mieszance, proporcji, kolorystyce, podaniu, okoliczności. Projektanci porównują koktajle do życia codziennego — są zawsze inną mieszanką uczuć, stylu, wyczucia. Tak powstała linia 6 zegarków reprezentujących popularny drink. Zanurz się we włoskim stylu życia.

 

Wenecki styl życia wyrażony w kolekcji zegarków OOO

Do oddania kwintesencji sztuki barmańskiej i przełożenia jej na płaszczyznę zegarków, marka Out Of Order nawiązała współpracę z luksusowym hotelem Ca' di Dio w Wenecji, gdzie z okna pokoju hotelowego, możemy zatopić się w pięknym widoku na lagunę i wyspę San Giorgio lub Rio Ca' di Dio, Trzymając w ręku koktajl z baru i mając na nadgarstku jeden z zegarków Out Of Order Cocktail, zatrzymasz chwilę w uroku włoskich tradycji. Prestiż tej kolekcji podkreślono jej oficjalną prezentacją w Alchemia Bar w historycznej rezydencji Ca' di Dio w Wenecji. Trzeba przyznać, że włosi mają rozmach. Tak proste, jednak nieszablonowe myślenie może soczyście oddać styl życia północno-wschodniej Italii, a jednocześnie pozwolić zanurzyć się w kulturze kraju, posiadając na ręku wyłącznie zegarek.

 

6 drinków w kolekcji zegarków Out Of Order

Do kolekcji zegarków Out Of Order trafiło 6 zegarków Coctail reprezentujących poszczególne drinki. Zegarek Irish Coffe to oczywiście utrzymany w kawowym brązie model, w cieniu irlandzkiej whisky, gałki muszkatołowej i cynamonu. Każdy z modeli zachwyca nietypową kolorystyką, np. zegarek Cosmopolitan to pełen energii, życia i zegarek o świeżym, różowo-żurawinowym zabarwieniu. Z kolei zegarek Out Of Order Bomba Blue jest hołdem w stronę karaibskiej wyspy Curaçao, a swoim kolorem reprezentuje lazurowe wody i lśniące plaże. W kolekcji pojawiły się także modele Margarita, After Eight i Sex on the Beach.

 

OOO coctail

 

Każdy model ma wygrawerowany laserowo drink na deklu zegarka. Podczas tworzenia skupiono się na ogóle, dlatego ciekawy design, odzwierciedla nie tylko bogatą historię, ale również wysoką jakość komponentów. Mamy tu koperty ze stali szlachetnej 316L, wypukłe szkło szafirowe, podświetlenie SuperLuminova na indeksach i trzywarstwowy pasek ze skóry bydlęcej garbowanej roślinnie. Zegarki Out Of Order Coctail napędzane są mechanizmem automatycznym Seiko NH34A z funkcją GMT i datownikiem. Bezel jest dwukierunkowy, obracany, wykończony ręcznym szczotkowaniem.

 

OOO coctail pudełko

 

Coś na deser — wyjątkowe pakowanie kolekcji Coctail

Gdzie zaczyna się każdy koktajl? W shakerze! Tak więc klient, kupując jeden z zegarków Out Of Order, dostanie go w oryginalnym pudełku-shakerze z wygrawerowanym logo OOO. Jest on wykończony efektem chronomatycznym, który zapowiada żywą kolorystykę, umieszczonego wewnątrz zegarka. Kolekcja będzie do kupienia na naszej stronie internetowej.


Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.