Spotkanie z Marcinem Tyburą w sklepie Zegarownia

Vostok Europe

Spotkanie z Marcinem Tyburą w sklepie Zegarownia

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

16 sierpnia 2021

Jesteś fanem MMA? Emocjonujesz się podczas oglądania gal i śledzisz dokonania najważniejszych zawodników w tej dyscyplinie? 14 sierpnia odbyło się spotkanie z jednym z najbardziej znanych polskich zawodników MMA - Marcinem Tyburą w sklepie Zegarownia!

 

Wyjątkowe spotkanie z Marcinem Tyburą w sklepie Zegarownia

14 sierpnia w naszym sklepie Zegarownia, który mieści się w Galerii Panorama, miało miejsce wyjątkowe spotkanie. Nasz sklep odwiedził Marcin Tybura, utalentowany zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), który od jakiegoś czasu jest ambasadorem marki Vostok Europe. Właśnie wtedy dowiedzieliśmy się nieco więcej, o jego współpracy z marką. Już od kilku miesięcy sportowiec pracuje wraz z VE nad limitowanym zegarkiem. Podczas rozmowy z Tyburą dowiedzieliśmy się, że premiera zegarka Vostok Europe Tybur została zaplanowana na wrzesień. Właśnie wtedy dowiemy się, jak zegarek wygląda specjalny zegarek tego zawodnika MMA. Wiemy tylko, że będzie miał on wiele nawiązań do sportów walki, takich jak kultowy motyw klatki, w której walczą zawodnicy MMA. Na więcej szczegółów musimy jednak trochę poczekać.

 

Marcin Tybura spotkanie zegarownia

 

Marcin Tybura ambasadorem marki Vostok Europe

Marcin Tybura to 35-letni utalentowany sportowiec znany wszystkim fanom mieszanych sztuk walki. Obecnie jest to jeden z najbardziej znanych, polskich zawodników MMA. Widzieliśmy go na najbardziej prestiżowych galach i zawodach, takich jak pierwsze miejsce w M1 Grand Prix, otrzymując przy tym tytuł mistrza w turnieju wagi ciężkiej. Poza MMA, Tybura brał również udział w zawodach brazylijskiego jiu-jitsu, na których zajmował wysokie pozycje. Co przygotował Marcin Tybura wraz z marką Vostok Europe? Też nie możemy doczekać się premiery nowej limitacji VE!

 
Marcin Tybira zegarownia spotkanie

Vostok Europe wspiera sportowców

Już podczas powstania marki Vostok Europe, założyciele marki postawili sobie jasny cel stworzenia zegarków, które staną się połączeniem nowoczesności i funkcjonalności z wyrazistym designem. Tak powstały bestsellerowe zegarki Vostok Europe Baselworld oraz K3 Submarine. Marka rozwinęła się wtedy błyskawicznie. Jako producent wielu prestiżowych wydarzeń sportowych. Ambicja i dążenie do bycia coraz lepszym połączyło drogi VE z wieloma utytułowanymi sportowcami z różnych dziecin, takich jak strongman Žydrūnas Savickas, kierowca rajdowy - Benediktas Vanagas i Jurgis Kairys, który wielokrotnie zyskał tytuł mistrza świata w akrobacjach powietrznych. W tym roku do tego znamienitego grona dołączył Marcin Tybura. Jaki będzie ciąg dalszy współpracy sportowca z MMA?

 

Vostok Europe zegarek Marcin Tybura

 

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.