Suunto 9 - niezniszczalny smartwatch dla fanów adrenaliny

Suunto

Suunto 9 - niezniszczalny smartwatch dla fanów adrenaliny

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

24 marca 2021

Lubisz wyzwania? Siedzenie przed telewizorem nie jest dla Ciebie? Potrzebujesz ostrego podmuchu świeżego powietrza i poczucia adrenaliny? Z niecierpliwością czekasz na zdobycie kolejnego szczytu? Jeżeli odpowiadasz twierdząco, marka Suunto oraz jej niezawodne smartwatche są przeznaczone właśnie dla Ciebie.

 

Suunto - idealne smartwatche do sportowych wyzwań

Suunto jest fińską marką, która codziennie przyciąga rzesze nowych miłośników. Nic dziwnego: ich produkty cieszą się niezwykłą jakością wykonania oraz szczególnie bogatą funkcjonalnością. Właśnie dlatego smartwatche spod ich pióra są niezastąpione dla każdego miłośnika sportu na świeżym powietrzu, bicia rekordów oraz zdobywania kolejnych szczytów podczas niepowtarzalnych wypraw. Praktycznie nie ma dyscypliny sportowej, która nie byłaby wspierana przez te wyjątkowe zegarki.

 

Suunto 9 Baro - najlepszy zegarek podczas górskiej wyprawy

Jeżeli Twoją ulubioną dyscypliną są wspinaczki górskie, nie możesz przejść obojętnie obok linii Suunto 9 Baro. Modele te charakteryzują się tym, że wykonano je ze szczególnie trwałych materiałów, dzięki czemu niestraszne są im ekstremalne warunki atmosferyczne. Zegarki te zostały zaprojektowane tak, aby przetrwały zarówno szczególnie skrajny poziom wilgoci, temperatury lub ciśnienia. Co więcej, modele te wyposażono w 80 trybów sportowych, w związku z czym z pewnością będziesz mógł korzystać ze wsparcia swojego smartwatcha do wszelkiej aktywności sportowej, którą parasz się pomiędzy kolejnymi przygodami w górach.

 

Suunto

 

Smartwatche Suunto 9 Baro są przeznaczone głównie dla miłośników górskich wycieczek i pokonywania coraz wyższych szczytów. Wynika to przede wszystkim z najwyższej jakości materiałów wykorzystanych do produkcji. Zapewniają one szczególną wytrzymałość zegarka bez względu na poziom wilgoci lub wysokość, na jakiej się znajdziesz. Co więcej, urządzenia te posiadają niezbędny podczas górskich wycieczek barometr oraz funkcje pogodowe.

 

Suunto 9 Baro

 

Suunto 9 Baro - wybrane modele

Nie wiesz, na który model Suunto 9 Baro się zdecydować? To zrozumiałe, ponieważ wszystkie zachwycają nie tylko funkcjonalnością, ale także zjawiskowym designem, który jest nie mniej istotny niż jest wytrzymałość. Poniżej przedstawiamy wybrane modele powstałe w ramach linii 9 Baro marki Suunto.

 

Suunto 9 Baro Titanium SS050145000

Jednym z najlepszych propozycji zegarka dla każdego miłośnika sportu jest Suunto 9 Baro Titanium SS050145000, którego funkcje zaspokoją zarówno osoby początkujące, jak i profesjonalistów. Jest on wyposażony w liczne funkcje wspomagające praktycznie każdą aktywność sportową. Nawigacja POI jest szczególnie istotna podczas każdej wycieczki, ponieważ umożliwia ona zapis lokalizacji w zegarku i aplikacji Suunto. Nie mniej praktyczne są również takie udogodnienia, jak barometr, szacowane tętno nadgarstkowe oraz inteligentne tryby pracy baterii.

 

Suunto 9 Baro Titanium

 

Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition SS050438000

Fantastycznym modelem jest również Suunto 9 Baro Titanium Ambassador Edition SS050438000. Składa się on z koperty wykonanej z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym (uzupełnionej tytanowym bezelem), materiałowego, wygodnego paska oraz wyświetlacza, które zabezpieczono przed zarysowaniami szkiełkiem szafirowym. Ponadto zegarek posiada szereg praktycznych funkcji dla każdej osoby uprawiającej wszelki sport, takich jak szacowane tempo nadgarstkowe, nawigację GPS, funkcje pogodowe lub FusedTrack: udogodnienie zegarków marki Suunto polegające na łączeniu danych GPS i czujnika ruchu w celu zwiększenia dokładności śledzenia swoich osiągnięć.

 

Suunto 9 Baro Ambassador Edition

 

Suunto 9 Baro Red Wrist HR with Gift Box SS050461000

W tym zestawieniu nie mogło również zabraknąć modelu Suunto 9 Baro Red Wrist HR with Gift Box SS050461000. Okrągła koperta jest zawieszona na pasku uszytym z wygodnego materiału, na którym widnieją oryginalne, czerwone elementy. Poza zegarkiem zestaw zawiera dodatkowy pasek zapinany na rzep. Ponadto model ten posiada wszystkie istotne podczas górskiej wspinaczki funkcje, takie jak barometr, nadgarstkowy pomiar tętna, tryby sportowe oraz bateria, która posiada aż cztery tryby pracy. Co więcej, funkcje pogodowe obejmują również godziny wschodu i zachodu słońca, co niekiedy stanowi fundamentalną informację podczas wspinaczki.

 

Suunto 9 Baro Red Wrist HR with Gift Box

 

Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000

Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000 przede wszystkim przyciąga on uwagę przez swój nowoczesny design utrzymany w czarnej kolorystyce. Koperta została wykonana z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Zawieszono ją na pasku wykonanym ze szczególnie trwałego silikonu, który wyjątkowo łatwo utrzymać w czystości. Urządzenie to posiada wszystkie niezbędne podczas górskiej wspinaczki i innych sportów ekstremalnych funkcje, z barometrem, funkcjami pogodowymi i nadgarstkowym pomiarem tętna na czele. Model ten pracuje doskonale nawet w wyjątkowo skrajnych temperaturach: od -20 do +60 st. C.

 

Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS

 

Suunto 9 Baro najlepszym towarzyszem podczas sportowej przygody

Góry całego świata czekają na to, aż je zdobędziesz, ciesząc się niepowtarzalnym doświadczeniem wspinaczki. Bez względu na to, czy jesteś osobą początkującą, czy szykujesz się do kolejnej wyprawy z pewnością propozycja zegarków serii 9 Baro marki Suunto ma Ci do zaoferowania idealny zegarek. W ramach przygotowań do kolejnej przygody zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tych smartwatchy, spośród których z pewnością znajdziesz ten jeden idealny dla Ciebie.

 

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.