Tissot T-Touch Connect Solar - innowacyjne solarne zegarki Swiss Made

Tissot

Tissot T-Touch Connect Solar - innowacyjne solarne zegarki Swiss Made

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

08 czerwca 2022

Pierwszy Tissot T-Touch miał swoją premierę w 1999 roku. Zegarek z dotykowym ekranem był w tamtych czasach rewolucją technologiczną. Najnowsza jego odsłona Tissot T-Touch Connect Solar został zaprojektowany z myślą o osobach podążających za najnowszymi trendami, a jednocześnie ceniących tradycję, jaką reprezentuje sobą marka Tissot. Innowacyjny model Tissot T-Touch Connect jest przykładem efektów, jakie przynosi rozwój technologii w zegarmistrzostwie, w dzisiejszym wpisie poznacie go nieco bliżej.

Tissot T-Touch Connect Solar — energia bez limitów

Pierwszy na świecie, dotykowy zegarek Tissot, który energię do działania czerpał ze światła słonecznego, powstał w 2014 roku. Dziś przedstawiamy Wam najnowsze rozwiązanie od Tissot - T-Touch Connect Solar, zegarek wyposażony w ogniwa fotowoltaiczne i panele słoneczne zapewniające działanie na jednym ładowaniu nawet przez 6 miesięcy w trybie online. W trybie offline rezerwa chodu jest praktycznie nieskończona. Dodatkowo zegarki zostały wyposażone w nowoczesne mikroprocesory, które błyskawicznie analizują dane.

Tissot T-Touch Connect Solar

Sportowo-techniczna natura, którą charakteryzuje się solarne zegarki Tissot T-Touch Connect Solar

Tissot T-Touch Connect Solar wyposażony został w szafirowe szkiełko, które jest odporne na zarysowania i skutecznie chroni tarczę przed uszkodzeniem. Pod względem wzornictwa T-Touch Connect Solar kontynuuje przygodę rozpoczętą przez T-Touch. Bardziej nowoczesny, błyskotliwy i inteligentny, podkreśla swoją sportową, techniczną i uniwersalną naturę. Modele wykonano z tytanu o satynowym wykończeniu, z tytanu z powłoką PVD w kolorze czarnym lub z powłoką PVD z różowego złota. Koperty dobrze pasują do pasków z gumy bądź z tytanu. Zegarki Tissot T-Touch Connect Solar wyposażono też w wytrzymały ceramiczny bezel, a ich wodoszczelność wynosi 10 ATM, co pozwala na pływanie powierzchniowe z zegarkiem na nadgarstku.

Zegarki Tissot T-Touch Connect Solar

Zegarek Tissot T-Touch Connect Solar – wszystko, co musisz mieć na nadgarstku

System operacyjny SwALPS, opracowany przez Swatch Group we współpracy z SCEM, to szwajcarska jakość Swiss Made. Zegarek Tissot T-Touch Connect Solar jest kompatybilny z systemami operacyjnymi iOS, Android, a także z Harmony OS. Wyposażono go m.in. w takie funkcje jak wieczny kalendarz, minutnik, chronograf, budzik, prognozę pogody czy wysokościomierz. Poza tym umożliwia monitorowanie aktywności, powiadamia o przychodzących wiadomościach i połączeniach. Interfejs użytkownika T-Touch Connect Solar to dwa przyciski, elektroniczna koronka i odporne na zarysowania dotykowe szkło szafirowe. O innowacyjności tego zegarka może świadczyć fakt, iż podczas procesu jego projektowania złożono aż 35 wniosków patentowych.

Zegarek Tissot T-Touch Connect Solar

Krok w stronę nielimitowanej energii z Tissot T-Touch Connect Solar

Solarne zegarki Tissot T-Touch Connect reprezentują szwajcarską precyzję, wykonane są z najwyższej jakości, trwałych materiałów i dysponują praktycznie nieskończoną rezerwą chodu. Odwiedź nasz sklep internetowy lub sklep stacjonarny w Warszawie i wybierz funkcjonalny zegarek Tissot T-Touch Connect Solar dla siebie.


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.