Zegarownia.pl w nowej roli — Suunto Premium Partner

Suunto

Zegarownia.pl w nowej roli — Suunto Premium Partner

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

27 listopada 2023

Z radością ogłaszamy, że Zegarownia.pl niedawno dołączyła do elitarnego grona Suunto Premium Partnerów, otwierając nowy rozdział w historii naszej współpracy z tą wyjątkową marką. To oznacza dla nas nie tylko uznanie jakości, ale też nowe możliwości tworzenia niezwykłych doświadczeń dla naszych klientów. Dołącz do nas, by razem odkrywać świat Suunto, gdzie pasja łączy się z najnowszymi technologiami, zapewniając styl, niezawodność i ducha sportu. 

 

Ponad dekada partnerstwa z Suunto

Nasza podróż z Suunto rozpoczęła się ponad 10 lat temu i od tego czasu stale ewoluujemy, wspólnie podążając za innowacjami i nowymi trendami w świecie zegarków. Jako pionierzy w polskiej branży zegarmistrzowskiej, zawsze dążyliśmy do oferowania naszym klientom najwyższej jakości produktów, a nasze długotrwałe partnerstwo z Suunto jest tego najlepszym przykładem.

 

Co to znaczy być Premium Partnerem Suunto?

 
  • Gwarancja profesjonalnej obsługi: Jako Suunto Premium Partner, Zegarownia.pl gwarantuje dostęp do certyfikowanych doradców i specjalistów, którzy zapewniają nie tylko profesjonalną obsługę, ale również szeroką wiedzę o produktach marki Suunto.
  • Ekskluzywny dostęp do produktów Suunto: Oferujemy naszym klientom najnowsze kolekcje i modele zegarków Suunto, zapewniając produkty najwyższej jakości prosto od producenta. 
  • Kompleksowa opieka posprzedażowa: Zegarownia.pl zapewnia pełne wsparcie posprzedażowe, od obsługi reklamacji po serwisowanie i konserwację zegarków, co sprawia, że każdy zakup w naszym sklepie jest bezpieczny i satysfakcjonujący.
  • Korzystne ceny i dodatkowe benefity: Bycie członkiem Klubu Premium Zegarownia oznacza dostęp do specjalnych ofert, promocji i wydarzeń dla naszych klientów.
 

Zegarownia.pl i Suunto — wspólnie tworzymy Twoją przygodę z technologią

W Zegarownia.pl, jako Suunto Premium Partner, dumnie wykraczamy poza rolę zwykłego sprzedawcy tych niezawodnych smartwatchy i sportowych akcesoriów. Nasze zaangażowanie w to owocne partnerstwo sprawia, że jesteśmy współtwórcami niezapomnianych historii i doświadczeń, które kształtują każdy moment kontaktu naszych klientów z produktami Suunto. Jesteśmy dumni, że mogliśmy współpracować z tak znakomitymi ambasadorami marki, jak Anka Dziedzic, Andrzej Bargiel oraz Jakub Krzyżak (Xtrainer). Dzięki temu mogliśmy pogłębić nasze zrozumienie potrzeb i oczekiwań naszych klientów, co pozwala nam lepiej odpowiadać na ich zróżnicowane wymagania.

Nasze zaangażowanie wyraża się nie tylko w sprzedaży, ale także w dzieleniu się wiedzą i pasją. Regularnie  publikujemy różnorodne artykuły, recenzje i porównania zegarków Suunto, aby nasi klienci mogli dokonywać świadomych wyborów. Uważamy, że każdy klient zasługuje na pełne i głębokie zrozumienie urządzenia, które zamierza kupić. 

Zapraszamy do świata Zegarownia.pl i Suunto, gdzie nie tylko odkryjesz najnowsze produkty Suunto, ale także doświadczysz pasji i zaangażowania, które wyróżniają nas jako Suunto Premium Partnera. Odwiedź nasz sklep i zanurz się w świecie precyzji, innowacji i jakości, które oferujemy, aby w pełni cieszyć się swoją przygodą z Suunto.


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.