Fortis Aeromaster Profesional Chronograph F4040002 to męski zegarek dla miłośników przygód w przestworzach. Sprawdzi się zarówno dla profesjonalnych pilotów, jak i fanów awiacji. Wyposażono go w datowniki Day Date, chronograf oraz powłokę Super-LumiNova na wskazówkach i indeksach. Precyzyjne działanie całości zapewnia 25-kamienny mechanizm automatyczny UW-50, którego rezerwa chodu liczy aż 48 godzin. Produkt objęto 2-letnią gwarancją.
Początki marki Fortis sięgają 1912 roku, kiedy to entuzjasta zegarków Walter Vogt zdecydował się na rozpoczęcie własnej działalności. Gwałtowny rozwój manufaktury sprawił, że już 5 lat później do budynku, w którym powstawały modele, trzeba było dobudować nowe skrzydło. W roku 1926 Vogt połączył siły z Johnem Harwoodem, wynalazcą pierwszego mechanizmu automatycznego, aby rozpocząć masową produkcję pierwszego zegarka automatycznego na świecie. Lata 40. zaowocowały modelem Fortissimo - jednym z pierwszych wodoszczelnych czasomierzy na świecie. Do osiągnięć marki zaliczyć można także pierwszy wodoszczelny zegarek z naciągiem mechanicznym, współpracę z Rosyjską Agencją Kosmiczną, zaprojektowanie jednych z pierwszych modeli lotniczych czy wprowadzenie na rynek trendu na kolorowe, dostępne dla każdego zegarki. Dzięki nieustannemu rozwojowi marka jest w stanie wciąż zaskakiwać swoich odbiorców i wprowadzać na rynek zegarmistrzowski nowatorskie rozwiązania.
Zegarek męski Fortis Aeromaster Profesional Chronograph F4040002 wyposażono w m.in.:
Wodoszczelność modelu wynosi 200 metrów, co oznacza jego ochronę podczas pływania i nurkowania bez akwalungu.
Zegarek męski Fortis Aeromaster Profesional Chronograph F4040002 został objęty dwuletnią gwarancją producenta i zapakowany w oryginalne pudełko.
Model | F4040002 |
---|---|
EAN | 7649996042071 |
Marka | Fortis |
Rodzaj | Męski |
Gwarancja | 2 lata |
Wodoszczelność | 200 metrów |
Mechanizm | Automatyczny, UW-50, rezerwa chodu: 48 h, liczba kamieni: 25 |
Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
Szerokość koperty | 42.00 mm |
Grubość koperty | 15.10 mm |
Kolor tarczy | Czarny |
Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
Typ paska | Cordura |
Kolor paska | Czarny |
Znalazłeś w innym sklepie niższą cenę? Wypełnij poniższy formularz! Sprawdzimy, czy przesłana oferta dotyczy oryginalnego zegarka i pochodzi z autoryzowanego sklepu, a następnie prześlemy naszą propozycję.
Aby kupić ten produkt na raty z PayU w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty PayU”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 10 minut.
Zobacz kalkulator »Aby kupić ten produkt na raty z Credit Agricole w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty Credit Agricole”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 15 minut.
Planujesz kupić nowe meble, ale nie chcesz obciążać swojego portfela? Wygodne raty online bez wychodzenia z domu w Credit Agricole już od 300zł.