Aviator to szwajcarska manufaktura produkująca niezwykle precyzyjne zegarki inspirowane lotnictwem. Imponująca jakość wykonania połączona z niesłychanie praktyczną funkcjonalnością sprawia, że zegarki sygnowane jej logiem zdobyły serca profesjonalnych lotników, wojskowych oraz ratowników.

czytaj dalej

Zegarki Aviator Mig-29 Smt

(4)

Popularność
 1. Zegarek męski Aviator MIG-29 SMT Limited Zegarek męski Aviator MIG-29 SMT Limited
  Darmowa dostawa 24h
  3 450,00 zł

  Aviator MIG-29 SMT Limited M.2.30.0.219.6

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Personalizowana kurtka w prezencie!
Popularność

Zegarki Aviator są testowane w najtrudniejszych sytuacjach - w trakcie lotów. Jeśli zatem jakość tych modeli potwierdzają piloci, to musi być to produkt doskonały. Jeśli jesteś miłośnikiem awiacji oraz szukasz zegarka najlepszej jakości, to zegarki Aviator są właśnie dla ciebie. Sprawdź ofertę Aviator MIG-29 SMT i przekonaj się o jakości tych urządzeń.

Zegarki Aviator – lotniczy charakter

Aviator to szwajcarska marka czasomierzy, która istnieje na rynku od 2000 roku. Od tego momentu, producent nieprzerwanie stawia na rozwój, poszerzając asortyment swoich zegarków o kolejne, imponujące jakością wykonania oraz funkcjonalnością pozycje. Przełomowym dla przedsiębiorstwa stał się rok 2008, kiedy to stał się on oficjalnym partnerem zespołu akrobatycznego Swift, którego piloci wykonują swoje podniebne wojaże na legendarnych i kultowych myśliwcach MIG-29. Czasomierze sygnowane logiem marki Aviator to uosobienie kunsztu światowej myśli lotnicznej, która charakteryzuje się wieloletnią tradycją opartą o szereg niebywałych sukcesów i znanych na całym świecie nazwisk.

MIG-29 SMT Limited – imponujące zegarki lotnicze

MIG-29 SMT Limited to seria czasomierzy marki Aviator, która w bezpośredni sposób nawiązuje do legendarnego  myśliwca MIG-29. Świadczyć może o tym kształt kopert zegarków z tejże linii, który został zainspirowany wyglądem aerodynamicznego kadłuba myśliwca. Każdy z modeli MIG-29 SMT Limited wyposażony został w niezwykle wygodny i niekrępujący ruchów pasek z tworzywa sztucznego, po którego wewnętrznej stronie umieszczono niwelujący efekt pocenia się kamuflaż aeronautyczny. Lotniczego charakteru nadają czasomierzom również ich tarcze, które przykryto pod odpornym na każdy rodzaj zarysowań szkiełkiem szafirowym z antyrefleksem, który pozwala na odczyt aktualnej godziny nawet w pełnym słońcu. Pracę każdego z modeli oparto o niezwykle precyzyjny i niezawodny mechanizm kwarcowy RONDA 5030.D, o którego jakości świadczy prestiżowy certyfikat Swiss Made.

MIG-29 SMT Limited – nie tylko dla lotników

Zegarki z linii MIG-29 SMT Limited charakteryzuje niebywała funkcjonalność, która trafi nie tylko w gust profesjonalnych pilotów. Każdy z modeli wyposażono w dodatkowe sub-tarcze chronografu ze stoperem z funkcją międzyczasu oraz w analogowy datownik, który ulokowano na wysokości godziny czwartej. Na szczególną uwagę zasługuje obsługiwany za pomocą koronki suwak logarytmiczny, który posiada każdy z zegarków MIG-29 SMT Limited. Bazuje on na kultowym kalkulatorze lotniczym E6B i pozwala na dokonywanie tak zaawansowanych obliczeń jak ilość spalonego paliwa czy przewidywany czas lotu (ETA). Suwak działa w oparciu o dwie skale, z których zewnętrzną umieszczono w formie graweru na lunecie koperty, zaś wewnętrzną na obrotowym bezelu. Uwieńczeniem lotniczej inspiracji jest wizerunek myśliwca MIG-29, który umieszczono na dekielku każdego z zegarków tej serii.

Do każdego egzemplarza zegarka Aviator MIG-29 SMT Limited dołączona jest niezwykle stylowa kurtka pilotka o oliwkowym kolorze. Na piersi oraz na plecach umieszczone zostało logo producenta. Umieszczone na barkach oraz na piersi rzepy pozwalają na umieszczanie rożnych emblematów, w tym nawiązującego bezpośrednio do modelu zegarka, który jest w zestawie wraz z unikalną naszywką.