Zegarki lotnicze to zawsze chętnie kupowana grupa produktów. Nie zawsze jednak marki decydują się na produkcje tego typu zegarków dla kobiet. Poznaj specjalną serię damskich zegarków lotniczych - Aviator Moonflight!

czytaj dalej

Zegarki Aviator Moonflight

(14)

Popularność
 1. Bestseller
 2. Bestseller
  Zegarek damski Aviator Douglas Moonflight Zegarek damski Aviator Douglas Moonflight
  Darmowa dostawa 24h
  1 900,00 zł

  Aviator Moonflight V.1.33.0.252.4

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Bestseller
 4. Zegarek damski Aviator Douglas Moonflight Zegarek damski Aviator Douglas Moonflight
  Darmowa dostawado 3 dni
  2 100,00 zł

  Aviator Douglas Moonflight V.1.33.2.258.4

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 3 dni
 5. Zegarek damski Aviator Douglas Moonflight Zegarek damski Aviator Douglas Moonflight
  Darmowa dostawado 3 dni
  1 900,00 zł

  Aviator Douglas Moonflight V.1.33.0.257.4

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 3 dni
 6. Zegarek damski Aviator Douglas Moonflight Zegarek damski Aviator Douglas Moonflight
  Darmowa dostawado 3 dni
  1 900,00 zł

  Aviator Douglas Moonflight V.1.33.0.254.4

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 3 dni
 7. Zegarek damski Aviator Douglas Moonflight Zegarek damski Aviator Douglas Moonflight
  Darmowa dostawado 3 dni
  1 900,00 zł

  Aviator Moonflight V.1.33.0.250.4

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 3 dni
Popularność

Aviator Moonflight to ukłon w stronę kobiet, które kochają lotnictwo. Dzięki dodatkowi tego typu twoja stylizacja nabierze nowego, ponadczasowego wydźwięku. Zapoznaj się z naszą ofertą zegarków Aviator Moonflight.

Aviator Moonflight - nowoczesność zanurzona w klasyce

Złota era lotnictwa kojarzy nam się nie tylko z nowościami produkowanymi na potrzeby wojska, ale przede wszystkim tymi dla zwykłych użytkowników, czyli samolotami pasażerskimi. Samolot Douglas DC-3 to legenda lotnictwa pasażerskiego. To właśnie dzięki tej maszynie doszło do spopularyzowania podróży lotniczych w latach 30. i 40. XX wieku. Nowość marki Aviator, czyli seria Moonflight, jest częścią kolekcji Aviator Douglas - serii stworzonej na cześć tego najpopularniejszego samolotu.

Zegarki Aviator Moonflight - elegancja w każdym calu

Centralną częścią każdego modelu Aviator Moonflight jest jego tarcza. To właśnie na niej widnieje wskazanie faz księżyca, co dostrzeże każdy miłośnik zegarmistrzostwa. To właśnie na niej znajdziemy wyjątkowe elementy skonstruowane z masy perłowej, która doskonale mieni się w świetle. Wskaźnik faz księżyca to nie tylko piękna ozdoba zegarka, ale również praktyczna funkcja. To dzięki niej możemy bez problemu rozpoznać, w której z ośmiu faz znajduje się obecnie satelita Ziemi. Całość dopełnia szlif słoneczny widoczny w dolnej części tarczy. Po obróceniu zegarka na deklu ukazuje nam się wizerunek legendarnego samolotu Douglas DC-3, przelatującego właśnie pod rozgwieżdżonym niebem. Kopertę wyprodukowaną ze stali szlachetnej najwyższej jakości zawieszono na skórzanym pasku. Imponująca jest również wielość dostępnych opcji kolorystycznych. Każda kobieta na pewno znajdzie kolor, który najbardziej jej się podoba.

Sklep z zegarkami Aviator Moonflight w Warszawie

Zobacz szeroką ofertę zegarków w naszym sklepie! Aviator to tylko jedna z wielu marek, jakie możesz tu znaleźć. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym lub odwiedź nasz salon w Warszawie - zegarki Aviator Moonflight czekają na Ciebie!

Oficjalny Sprzedawca Aviator Moonflight - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Sklep Zegarownia oferuje oryginalne zegarki Aviator Moonflight dostarczane z oficjalnej dystrybucji marki w Polsce. Zapewniamy szybką wysyłkę towaru zamówionego w sklepie internetowym. Zapraszamy również do zakupów w salonie stacjonarnym.