Chronograf w zegarkach to często pojawiająca się funkcja, która wybierana jest przez naszych klientów niemalże codziennie. Czym wyróżnia się analogowy stoper w zegarkach Bulova Chronograph? Dlaczego warto postawić na zegarki z chronografem od tego producenta? Odkryj największe zalety kolekcji.

czytaj dalej

Zegarki Bulova ® Chronograph

(11)

Popularność
 1. -10%
 2. Zegarek męski Bulova Precisionist Chronograph Zegarek męski Bulova Precisionist Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  3 399,00 zł

  Bulova Precisionist 98B343

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Zegarek męski Bulova Surveyor Chronograph Zegarek męski Bulova Surveyor Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  1 903,00 zł

  Bulova Surveyor Chronograph 97C109

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 4. -10%
  Zegarek męski Bulova Classic Sutton Chronograph Zegarek męski Bulova Classic Sutton Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  2 275,00 zł 2 047,00 zł

  Bulova Classic Sutton Chronograph 96B310

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Chronograf w zegarkach męskich Bulova Chronograph wykorzystany jest na wiele sposobów. Przyciąga użytkowników nie tylko względami zdobniczymi, ale przede wszystkim wysoką precyzją działania i zróżnicowaną funkcjonalnością. Postaw na amerykańskie zegarki.

Precyzyjny mechanizm w zegarkach Bulova Chronograph

Kwarcowy napęd stosowany w zegarkach Bulova Chronograph otwiera przed użytkownikiem ciekawą funkcjonalność, oczywiście w zależności od tego, na jaki rodzaj postawi. Producenci Bulova umożliwiają szeroki wybór – od klasycznych 60-minutowych chronografów z sekundnikiem, po kombinacje uzupełnione o datownik big-data, skalę tachymetryczną, czy sub-tarcze odmierzające czas z dokładnością do 1/1000 sekundy. Warto wspomnieć, że Bulova oferuje swój własny napęd charakteryzujący się częstotliwością drgań na poziomie 262 kHz, czyli ośmiokrotnie większą niż standardowe mechanizmy.

Różnorodne wzornictwo Bulova Chronograph

Każdy fan marki Bulova z daleka pozna jej charakterystyczne wzornictwo, mimo że w ofercie kolekcje potrafią się od siebie bardzo różnić. Jedno jest pewne, ten niepowtarzalny styl trafi do mężczyzn, stawiających na jakość i oryginalność. Oferta Chronograph zawiera klasyczne zegarki na fakturowanych, skórzanych paskach, sportowe modele vintage na gumowych, perforowanych paskach, a także wykonane w całości ze stali szlachetnej Bulova Chronograph. Zegarki dostępne są w ciekawych odsłonach kolorystycznych.

Sklep z zegarkami Bulova Chronograph w Warszawie

Amerykańskie zegarki Bulova z chronografem znajdziesz nie tylko na naszej stronie internetowej, ale także w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Zapraszamy do przymierzenia wybranego modelu lub doradztwo w wyborze. Nie czekaj, odwiedź nas już dziś!