W kolekcji Bulova Crystal znajdziesz zegarki zdobione prawdziwymi kryształkami. Modele wyróżnia bardzo zrównoważony projekt, oddający prawdziwą klasę tych amerykańskich zegarków z tradycją. Odkryj wyjątkową kolekcję o bogatym wzornictwie.

czytaj dalej

Zegarki Bulova ® Crystal

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Dążenie do perfekcji, wydajności i precyzji to fundament manufaktury Bulova, a tradycja ta trwa już ponad 140 lat. Ogromne doświadczenie i zamiłowanie do zegarmistrzostwa sprawiają, że oferta to dopracowane w każdym detalu zegarki. Bulova Crystal z pewnością to udowadnia. Koniecznie sprawdź wyjątkową serię.

Zegarki Bulova Crystal zdobione kryształkami

Kolekcja zegarków Bulova Crystal zachwyci kobiety i mężczyzn lubiących błysk i luksus. Zdobione prawdziwymi kryształami Swarovskiego dodatki świetnie wykończą wieczorowe, czy garniturowe stylizacje. Projekty wyróżniają się umiarkowanym zdobnictwem, co oznacza, że kryształki misternie zdobią zegarki Bulova Crystal, nadając im bardzo wysublimowany charakter. Najczęściej znajdziemy je umieszczone na bezelu lub tarczy w formie indeksów. W połączeniu ze srebrną lub złotą kolorystyką stali, tworzą atrakcyjny dodatek z klasą.

Dopracowany projekt Bulova Crystal – od mechanizmu po detal

Manufaktura przykłada ogromną wagę do detali i wykończenia. Kryształki Swarovskiego to nie jedyny akcent, który znajdziemy w zegarkach Bulova Crystal. Projektanci często stosują znane nam techniki, np. masę perłową tarczy czy pięknie odbijający światło dzienne szlif słoneczny tarczy. Wnętrze jest tak samo bogate, jak wizualny aspekt zegarków. Ich chód zapewniają wyłącznie jakościowe i precyzyjne mechanizmy, zapewniające długie działanie zegarka Bulova Crystal. Z kolei solida konstrukcja to efekt wyboru wysokojakościowych materiałów, w tym stali nierdzewnej.

Zegarki Bulova sklep w Warszawie

Posiadamy w ofercie ciekawe kolekcje Bulova. Zegarki dostępne są w naszych salonach w Warszawie, gdzie możesz przymierzyć wybrany model. Z kolei na stronie internetowej zachęcamy do konsultacji z naszymi doradcami na czacie. Zapraszamy.