Kolekcja zegarków Delbana Nice sprawdzi się idealnie dla osób ceniących ponadczasową klasykę i eleganckie wzornictwo. Wysoka jakość materiałów oraz stonowana kolorystyka sprawiają, że będą to dodatki na lata.

czytaj dalej

Zegarki Delbana Nice

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Pochodzące ze szwajcarskiej manufaktury zegarki Delbana Nice zachwycają prostotą i eleganckimi zdobieniami. W ich projektach znajdziemy nawiązania do starożytnej architektury i ornamentów. Wyrafinowany charakter modeli zachwyci najbardziej wymagających.

Zegarki Delbana Nice - najwyższa jakość zamknięta w pięknej formie

Okrągłe obudowy modeli Delbana Nice zostały wykonane z odpornej na korozję stali szlachetnej. Ich bezele wysadzane są kryształkami Swarovskiego, które pięknie rozświetlają całość. Szczotkowana i polerowana stal posłużyła natomiast do wykonania segmentowanych bransolet o oryginalnym mocowaniu. 50 metrów wodoszczelności stanowi gwarancję ochrony mechanizmu kwarcowego przed większymi zachlapaniami. Tarcze z liniowymi i rzymskimi indeksami w środkowej części udekorowano efektownie wyglądającą masą perłową.

Dopracowane detale zegarków Delbana Nice

Piękno zegarków szwajcarskiego producenta tkwi w szczegółach, na które kładzie on duży nacisk. Matowe wykończenie tarczy gustownie komponuje się ze wspomnianą masą perłową, a nakładane rzymskie oznaczenia godzin nadają cyferblatowi głębi. Twarde szkło szafirowe zabezpiecza całość przed uszkodzeniem.