Zegarki Delbana Paris to wyjątkowa kolekcja, w której skład wchodzą modele o eleganckim charakterze. Wyróżnia je jednak oryginalny design będący połączeniem niezwykle ciekawych inspiracji.

czytaj dalej

Zegarki Delbana ® Paris

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Szwajcarskie zegarki Delbana Paris powstały z inspiracji zegarami słonecznymi. Były one punktem wyjścia dla pozostałych zdobień, które idealnie się ze sobą komponują. Niewątpliwym atutem tych modeli jest ich praca ze światłem - wtedy dzieje się magia.

Zegarki Delbana Paris - asymetria w doskonałej postaci

Tarcze zegarków Delbana Paris opierają się na asymetrii. Indeksy w górnej części są niższe, co jest odniesieniem do wspomnianego już zegara słonecznego. Oznaczenia liniowe stosowane są zamiennie z rzymskimi. Ażurowe wskazówki świetnie grają z całością. Cyferblaty zostały wykonane z masy perłowej i ozdobione dodatkowo kwiatową rozetą. Bezele modeli Delbana Paris wysadzane są kryształkami Swarovskiego.

Najwyższa jakość zegarków Delbana Paris

Koperty zegarków Delbana Paris zostały utrzymane w okrągłym kształcie i wykonane z odpornej na korozję stali szlachetnej. Umocowano je na uszytych z prawdziwej skóry paskach z wykończeniem satynowym. Całość w ruch wprawia mechanizm kwarcowy klasy Swiss Made. Twarde szkło szafirowe zabezpiecza przed zniszczeniem elementy umieszczone na cyferblacie.