Minimalizm w połączeniu z wyrafinowaną elegancją. To właśnie tymi słowami można opisać kolekcję zegarków Delbana Sevilla. Szwajcarski producent zadbał tu o każdy najmniejszy detal - począwszy od mechanizmu i zdobień, skończywszy na funkcjach produktów.

czytaj dalej

Zegarki Delbana Sevilla

(1)

Popularność
 1. X-MASS SALE ❄
  -10%
  Zegarek damski Delbana Sevilla Zegarek damski Delbana Sevilla
  Darmowa dostawa 24H
  1 299,00 zł 1 169,00 zł

  Delbana Sevilla 52711.619.1.565

  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Delbana Sevilla to minimalizm ukoronowany dopracowanymi szczegółami, których dekoracyjny charakter nadaje całości wyjątkowy klimat. Modele te inspirowane są historyczną, a jednocześnie nowatorską architekturą Sevilli.

Dekoracyjny minimalizm zegarków Delbana Sevilla

Tarcze zegarków Delbana Sevilla przepięknie komponują się z otaczającymi je pierścieniami. Wykonane z masy perłowej cyferblaty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, a funkcję znaczników pełnią na nich kryształy, które zdobią także bezele. Dodatkową ozdobą jest okrąg ze żłobionej stali szlachetnej. Polerowana i szczotkowana bransoleta została wykonana z tego samego stopu.

Zegarki Delbana Sevilla - najwyższa jakość i precyzja działania

Dokładne działanie modeli zapewnia trzywskazówkowy mechanizm kwarcowy Ronda 763. Jest on wygodny w użytkowaniu dzięki zasilaniu baterią, która może pracować bez przerwy do około 40 miesięcy. Wszystkie materiały użyte do stworzenia zegarków Delbana Sevilla gwarantują, że będą one służyć przez długie lata.