Są to nowoczesne modele zegarków dla Panów z oryginalnymi detalami, które nadają zegarkom niepowtarzalny wygląd i zwracają uwagę otoczenia. Zegarki Diesel Franchise 44 są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Charakterystyczne dla tej serii są duże tarcze z efektownym wizerunkiem radaru w kolorze kontrastującym z czarnym tłem tarczy. Dzięki takiemu detalowi zegarki zyskują dynamiczny, nowoczesny charakter i unikalny styl.

czytaj dalej

Zegarki Diesel Franchise 44

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Modele z tej serii Franchise 44 z pewnością spodobają się tym panom, którzy lubią otaczać się efektownymi gadżetami i szukają zegarka w uniwersalnym stylu, który będzie pasował do strojów sportowych oraz bardziej eleganckich.

Co wyróżnia zegarki Diesel Franchise 44?

Zegarki Diesel Franchise 44 to nie tylko atrakcyjne wzornictwo, ale również funkcjonalność. Duże tarcze zegarka oraz umieszczone na nich kolorowe wskazówki i cyfry ułatwiają odczytywanie godziny w każdych warunkach. Tarcze zostały zaprojektowane w minimalistycznym stylu – ich jedyną ozdobą jest wizerunek radaru, który jednak w żaden sposób nie utrudnia sprawdzania czasu. Koperty zegarków Diesel Franchise zostały wykonane z barwionej na czarno lub biało stali szlachetnej. Jest to materiał, który wykazuje dużą odporność na zarysowania oraz uszkodzenia, dzięki czemu koperta zegarka będzie prezentowała się idealnie nawet po długim czasie od zakupu. Specjalnie utwardzane szkiełko mineralne przymocowane do tarczy skutecznie chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi.

Funkcjonalność zegarków Diesel Franchise 44?

Dużym atutem zegarka jest gumowy pasek, który nie powoduje podrażnień w kontakcie ze skórą i jest znacznie lżejszy niż bransolety czy paski ze skóry. Guma jest również materiałem antyalergicznym, dlatego zegarek może być noszony również przez osoby uczulone np. na metale. Zegarki z gumowym paskiem to doskonała propozycja dla osób prowadzących aktywny tryb życia – są lekkie i nie krępują ruchów, a gumowy pasek jest łatwy do utrzymania w czystości. We wszystkich zegarkach Diesel Franchise 44 montowany jest precyzyjny mechanizm kwarcowy zasilany za pomocą baterii.

Diesel Franchise 44 w Zegarownia.pl

W naszym sklepie internetowym klienci mogą znaleźć kilka najpopularniejszych modeli zegarków Diesel Franchise 44. Zwolennicy klasycznych, uniwersalnych połączeń kolorystycznych mogą wybrać zegarek z czarną kopertą i czarnym gumowym paskiem. Jego elementem ozdobnym są cyfry oraz wizerunek radaru w kolorze żółtym. Inną propozycją, skierowaną do osób lubiących wyróżniać się z tłumu, są zegarki w kolorach czarno-białych oraz czarno-czerwonym. Połączenie czerni z bielą oraz czerwienią prezentuje się niezwykle elegancko, dlatego takie zegarki mogą być z powodzeniem noszone również na bardziej oficjalne okazje.

Za co cenimy zegarki Diesel Franchise 44?

Wysokiej jakości komponenty, komfort noszenia oraz charakterystyczne, nowoczesne wzornictwo to cechy, które decydują o dużej popularności zegarków z kolekcji Diesel Franchise 44 wśród klientów. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z modelami dostępnymi w tej kategorii i sprawdzenia szczegółów na ich temat na stronach poszczególnych produktów.