Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGARKI DIESEL MEGA CHIEF

ZEGARKI DIESEL MEGA CHIEF

Firma Diesel jest doskonale znana w branży modowej, ale coraz również coraz szerzej rozpoznawalna jako producent zegarków. Gdy firma rozpoczynała ich produkcję i sprzedaż w latach 70., jej celem było stworzenie oryginalnych, przyciągających wzrok modeli, które będą wyraźnie odróżniały się od wszechobecnej na rynku klasyki. Przez 40 lat niewiele się pod tym względem zmieniło – gdy na rynku zegarków dominują klasyczne modele o sprawdzonych wzorach, firma Diesel produkuje zegarki, które trudno pomylić z innymi i które same w sobie mogą stanowić najbardziej wyrazisty dodatek codziennej lub bardziej oficjalnej stylizacji. Do zapoznania się z prezentowaną w tej kategorii kolekcją zegarków Diesel Mega Chief możemy zaprosić przede wszystkim tych klientów, którzy lubią otaczać się wyjątkowymi przedmiotami i nie boją się oryginalności.

 

Seria Mega Chief to zegarki z dużymi, bogatymi w detale tarczami, które są znacznie szersze niż paski zegarka. W ramach serii dostępne są modele o zróżnicowanych kolorach, zarówno klasycznych: czerni i brązu, jak i bardziej ekstrawaganckich, na przykład łączących brąz z błękitem. To, że zegarki są produktami firmy Diesel, widać już na pierwszy rzut oka. Na wysokości godziny 3 do tarczy przymocowana jest blaszka o oryginalnym kształcie, na której wygrawerowana została nazwa marki. To najbardziej charakterystyczny element zegarków Diesel Mega Chief, ale na tym nie kończy się lista oryginalnych detali. Zegarki zostały również wyposażone w analogowe stopery w postaci umieszczonych na tarczy chronografów (niewielkich tarcz), uruchamiane za pomocą umieszczonego z boku koperty przycisku. Zegarki posiadają podziałkę w postaci indeksów oraz dodatkową podziałkę minutową. Ciekawym rozwiązaniem było umieszczenie na głównej podziałce z indeksami oznaczeń połowy godziny. Tarcze zegarków są duże i wyraźne, dzięki czemu użytkownik może bez problemu odczytać godzinę niezależnie od pory czy pogody.

 

Zegarki Diesel Mega Chief to przykład nie tylko efektownego wzornictwa, ale również wysokiej jakości. Do ich produkcji firma Diesel używa takich materiałów, jak skóra naturalna, szkło mineralne i stal szlachetna. Stosowanie wysokogatunkowych komponentów, a nie ich tańszych zamienników sprawia, że zegarek prezentuje się nienagannie nawet po wielu latach użytkowania. Stal szlachetna i szkło mineralne to materiały odporne na zarysowania i uszkodzenia, a naturalna skóra zapewnia komfort podczas noszenia zegarka i nie powoduje podrażnień. Producent umieścił w zegarkach precyzyjny mechanizm kwarcowy, który jest gwarancją dokładnych wskazań bez odchyleń czasowych.

Zegarki Diesel Mega Chief będą doskonałym wyborem w przypadku osób, które szukają oryginalnego dodatku do swojego stroju, ale jednocześnie chcą, by za atrakcyjnym wyglądem szła wysoka jakość. Zegarki mega Chief na pewno spełnią ich oczekiwania. Zachęcamy, by przekonać się o tym osobiście. Wszystkie oferowane zegarki są wysyłane w oryginalnym pudełku, z potwierdzeniem oryginalności, zaraz po otrzymaniu wpłaty.

6 Zegarków Diesel Mega Chief z wysyłką w 24h ✓ DARMOWY zwrot i przesyłka kurierem ✓ Dostawa kurierem GRATIS - 6 zegarki ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Szerokość koperty [mm]
 - 
włącz filtr
 • ZEGAREK MĘSKI DIESEL MEGA CHIEF DZ4421 DIESEL Mega Chief
  Normalna cena: 956,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI DIESEL MEGA CHIEF DZ4282 DIESEL MEGA CHIEF
  Normalna cena: 774,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI DIESEL MEGA CHIEF DZ4281 DIESEL MEGA CHIEF
  Normalna cena: 649,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI DIESEL MEGA CHIEF DZ4343 DIESEL DIESEL
  Normalna cena: 709,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI DIESEL MEGA CHIEF DZ4344 DIESEL DIESEL
  Normalna cena: 726,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI DIESEL MEGA CHIEF DZ4463 DIESEL Mega Chief
  Normalna cena: 923,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h

6 produkt(ów)

na stronę