Firma Diesel jest doskonale znana w branży modowej, ale coraz również coraz szerzej rozpoznawalna jako producent zegarków. Gdy firma rozpoczynała ich produkcję i sprzedaż w latach 70., jej celem było stworzenie oryginalnych, przyciągających wzrok modeli, które będą wyraźnie odróżniały się od wszechobecnej na rynku klasyki. Przez 40 lat niewiele się pod tym względem zmieniło – gdy na rynku zegarków dominują klasyczne modele o sprawdzonych wzorach, firma Diesel produkuje zegarki, które trudno pomylić z innymi i które same w sobie mogą stanowić najbardziej wyrazisty dodatek codziennej lub bardziej oficjalnej stylizacji. Do zapoznania się z prezentowaną w tej kategorii kolekcją zegarków Diesel Mega Chief możemy zaprosić przede wszystkim tych klientów, którzy lubią otaczać się wyjątkowymi przedmiotami i nie boją się oryginalności.

czytaj dalej

Zegarki Diesel Mega Chief

(2)

Popularność
 1. -34%
  Zegarek męski Diesel Mega Chief Quartz Chronograph Zegarek męski Diesel Mega Chief Quartz Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  1 169,00 zł 774,00 zł

  Diesel Chronograph DZ4360

  Darmowa dostawa 24h
 2. -39%
  Zegarek męski Diesel Mega Chief Zegarek męski Diesel Mega Chief
  Darmowa dostawa 24h
  1 299,00 zł 797,00 zł

  Diesel MEGA CHIEF DZ4343

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Zegarki Diesel Mega Chief będą doskonałym wyborem w przypadku osób, które szukają oryginalnego dodatku do swojego stroju, ale jednocześnie chcą, by za atrakcyjnym wyglądem szła wysoka jakość. Zegarki Mega Chief na pewno spełnią ich oczekiwania.

Męskie zegarki Diesel Mega Chief – wybór prawdziwego faceta

Seria Mega Chief to zegarki z dużymi, bogatymi w detale tarczami, które są znacznie szersze niż paski zegarka. W ramach serii dostępne są modele o zróżnicowanych kolorach, zarówno klasycznych: czerni i brązu, jak i bardziej ekstrawaganckich, na przykład łączących brąz z błękitem. To, że zegarki są produktami firmy Diesel, widać już na pierwszy rzut oka. Na wysokości godziny 3 do tarczy przymocowana jest blaszka o oryginalnym kształcie, na której wygrawerowana została nazwa marki. To najbardziej charakterystyczny element zegarków Diesel Mega Chief, ale na tym nie kończy się lista oryginalnych detali. Zegarki zostały również wyposażone w analogowe stopery w postaci umieszczonych na tarczy chronografów, uruchamiane za pomocą umieszczonego z boku koperty przycisku. Zegarki posiadają podziałkę w postaci indeksów oraz dodatkową podziałkę minutową. Ciekawym rozwiązaniem było umieszczenie na głównej podziałce z indeksami oznaczeń połowy godziny. Tarcze zegarków są duże i wyraźne, dzięki czemu użytkownik może bez problemu odczytać godzinę niezależnie od pory czy pogody.

Wybierz zegarek Diesel Mega Chief i poczuj, czym jest prawdziwa jakość

Zegarki Diesel Mega Chief to przykład nie tylko efektownego wzornictwa, ale również wysokiej jakości. Do ich produkcji firma Diesel używa takich materiałów, jak skóra naturalna, szkło mineralne i stal szlachetna. Stosowanie wysokogatunkowych komponentów, a nie ich tańszych zamienników sprawia, że zegarek prezentuje się nienagannie nawet po wielu latach użytkowania. Stal szlachetna i szkło mineralne to materiały odporne na zarysowania i uszkodzenia, a naturalna skóra zapewnia komfort podczas noszenia zegarka i nie powoduje podrażnień. Producent umieścił w zegarkach precyzyjny mechanizm kwarcowy, który jest gwarancją dokładnych wskazań bez odchyleń czasowych.