Damskie zegarki Grovana prezentują, już od blisko 100 lat, szwajcarską precyzję i wysoki kunszt wykonania. Zachwycają tradycyjnym, ponadczasowym wyglądem oraz praktycznością. To, co wyróżnia tę markę to jakość, a także dbanie o szczegóły, a dodatkowo, zegarki Grovana są składane ręcznie.

czytaj dalej

Zegarki Damskie Grovana

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Elegancja nie za miliony? Postaw na damskie zegarki Grovana. Każdy z modeli to prawdziwa perełka zegarmistrzostwa, która potwierdza, że nie trzeba wydawać całych oszczędności na zegarek, który będzie służył na lata. W naszej ofercie znajdziesz pełen wachlarz różnych damskich zegarków Grovana - wybierz swój już teraz!

Zegarki Grovana - marka z tradycjami

Marka Grovana, założona w 1924 roku jako rodzinna firma i posługująca się hasłem „Twój czas jest naszą tradycją”, zmieniła nazwę z Hans Groffin AG na obecną w roku 1970. W latach 80. XX wieku zaczęła podbijać swoimi produktami, wykonanymi według szwajcarskiej sztuki zegarmistrzowskiej, rynek Centralnej i Wschodniej Europy. Obecnie zegarki firmy Grovana dystrybuowane są w 80 krajach świata.

Elegancja i niebanalna klasyka damskich serii zegarków Grovana

W sklepie Zegarownia.pl dostępne są damskie zegarki Grovana między innymi z takich kolekcji jak: Traditional, Classic, Dressline, Lifestyle i Ceramic Lady. Zegarki Grovana Traditional i Grovana Classic to zegarki w wersji zarówno dla pań, jak i dla panów. Charakteryzują się prostym fasonem, uniwersalnym stylem pasującym na każdą okazję oraz przejrzystą tarczą ułatwiającą odczytanie godziny. Wszystkie modele są wodoszczelne, a cyferblat chroni szkło szafirowe (9 pkt. w skali Mohsa). Niektóre modele są wyposażone w datownik.

Biżuteryjne inspiracje w damskim zegarku Grovana

Grovana Dressline i Grovana Ceramic Lady to dwie serie damskich zegarków dedykowane z wyłącznie dla kobiet. Prezentują kameralny styl, a jednocześnie zachwycają delikatnymi, nierzucającymi się w oczy zdobieniami. Zegarki Grovana Lifestyle jest odpowiedni dla pań, które pragną od zegarka czegoś więcej niż żeby był on tylko pożyteczny. Ta seria jednocześnie łączy w sobie praktyczność z szykowną i subtelną biżuterią.

Odmienny i różnorodny wygląd zegarków oraz oferowanych funkcji sprawia, że każda z pań odnajdzie bez problemu swój własny oryginalny zegarek Grovana.

Dlaczego warto kupić zegarki Grovana?

Warto wypróbować zegarki damskie Grovana, tym bardziej, że to marka posiadająca certyfikat Swiss Made, który gwarantuje najwyższą jakość, precyzję i niezawodność. Zaletą jest również przystępna cena, która umożliwia podziwianie szwajcarskiej tradycji zegarmistrzowskiej nawet  najbardziej wymagającym klientom.