Elegancki charakter i wysoka jakość wykonania to właśnie zegarki męskie Grovana. Szwajcarska manufaktura już niedługo będzie świętować swoją setną rocznicę działalności. Przez blisko dekadę firma zdążyła wyznaczyć nowe standardy w produkcji zegarków - zaczynając od zastosowania najlepszych na rynku materiałów, kończąc na ręcznym montowaniu każdego urządzenia.

czytaj dalej

Zegarki Męskie Grovana

Zegarki Męskie Grovana

(2)

Popularność
 1. -31%
  Zegarek męski Grovana Classic Zegarek męski Grovana Classic
  Darmowa dostawa 24H
  1 245,00 zł 862,00 zł

  Grovana Classic GV1734.1132

  Darmowa dostawa 24H
 2. -30%
  Zegarek męski Grovana Classic Zegarek męski Grovana Classic
  Darmowa dostawa 24H
  645,00 zł 449,00 zł

  Grovana Classic GV1230.1137

  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Grovana kładzie nacis na wykonanie, ale to nie oznacza, że marka rezygnuje z ciekawego wzornictwa. W ofercie męskich zegarków Grovana znajdziemy piękne zdobienia tarcz uzupełnione wyróżniającą się kolorystyką.

Bezkonkurencyjne zdobienia Grovana - zegarki męskie 

Elegancki charakter męskich modeli dopełniają wyjątkowe rozwiązania w zdobnictwie. Producenci chętnie stawiają na uzupełnienie małych elementów o drobne akcenty, jednocześnie utrzymując równowagę między klasycznym fasonem a oryginalnym wydźwiękiem każdego modelu. Przykładem mogą być modele z linii Grovana Day Retrograde, gdzie stylistka vintage łączy się ze sportowym stylem, który odnajdziemy, przyglądając się indeksom. Ciekawym uzupełnieniem tarcz wyróżnia się także seria Classic z cyferblatami przypominającymi kompasy. Poszukiwacze oryginalnych, a przy okazji dobrze wyposażonych tarcz zdecydowanie powinni sprawdzić Grovana Traditional Moonphase, którą wyposażono w datownik, sekundnik i urokliwy wskaźnik faz księżyca. 

Idealny towarzysz sportu - zegarek męski Grovana

Wypuszczane na rynek modele to świetnie wyposażone zegarki męskie, którym niestraszna jest woda lub ciężkie warunki atmosferyczne. Szwajcarska manufaktura wybiera tylko najlepsze materiały i precyzją łączy każdy element, tak by urządzenie mogło służyć na lata. W seriach Grovana Chronograph wodoszczelność oceniono na klasę 10 ATM, co pozwala korzystać z udogodnień stopera w trakcie wodnych aktywności sportowych. Wykorzystanie szkła szafirowego zapewnia ochronę przed zniszczeniem cyferblatów, a stal szlachetna, którą wykorzystuje się do odlania kopert, doskonale chroni schowane wewnątrz szwajcarskie mechanizmy. Zobacz, co jeszcze przygotowała dla ciebie marka i przekonaj się, dlaczego mężczyźni pokochali zegarki Grovana.