Elegancki charakter i wysoka jakość wykonania to właśnie zegarki męskie Grovana. Szwajcarska manufaktura już niedługo będzie świętować swoją setną rocznicę działalności. Przez blisko dekadę firma zdążyła wyznaczyć nowe standardy w produkcji zegarków - zaczynając od zastosowania najlepszych na rynku materiałów, kończąc na ręcznym montowaniu każdego urządzenia.

czytaj dalej

Zegarki Męskie Grovana

(2)

Popularność
 1. -25%
  Zegarek męski Grovana Classic Zegarek męski Grovana Classic
  Darmowa dostawanajpóźniej za 3 dni
  570,00 zł 427,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 427,00 zł

  Grovana Classic GV1230.1133

  Darmowa dostawanajpóźniej za 3 dni
 2. -30%
  Zegarek męski Grovana Traditional Moonphase Zegarek męski Grovana Traditional Moonphase
  Darmowa dostawanajpóźniej za 3 dni
  1 760,00 zł 1 231,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 231,00 zł

  Grovana Traditional Moonphase GV1711.1537

  Darmowa dostawanajpóźniej za 3 dni
Popularność

Grovana kładzie nacis na wykonanie, ale to nie oznacza, że marka rezygnuje z ciekawego wzornictwa. W ofercie męskich zegarków Grovana znajdziemy piękne zdobienia tarcz uzupełnione wyróżniającą się kolorystyką.

Bezkonkurencyjne zdobienia Grovana - zegarki męskie 

Elegancki charakter męskich modeli dopełniają wyjątkowe rozwiązania w zdobnictwie. Producenci chętnie stawiają na uzupełnienie małych elementów o drobne akcenty, jednocześnie utrzymując równowagę między klasycznym fasonem a oryginalnym wydźwiękiem każdego modelu. Przykładem mogą być modele z linii Grovana Day Retrograde, gdzie stylistka vintage łączy się ze sportowym stylem, który odnajdziemy, przyglądając się indeksom. Ciekawym uzupełnieniem tarcz wyróżnia się także seria Classic z cyferblatami przypominającymi kompasy. Poszukiwacze oryginalnych, a przy okazji dobrze wyposażonych tarcz zdecydowanie powinni sprawdzić Grovana Traditional Moonphase, którą wyposażono w datownik, sekundnik i urokliwy wskaźnik faz księżyca. 

Idealny towarzysz sportu - zegarek męski Grovana

Wypuszczane na rynek modele to świetnie wyposażone zegarki męskie, którym niestraszna jest woda lub ciężkie warunki atmosferyczne. Szwajcarska manufaktura wybiera tylko najlepsze materiały i precyzją łączy każdy element, tak by urządzenie mogło służyć na lata. W seriach Grovana Chronograph wodoszczelność oceniono na klasę 10 ATM, co pozwala korzystać z udogodnień stopera w trakcie wodnych aktywności sportowych. Wykorzystanie szkła szafirowego zapewnia ochronę przed zniszczeniem cyferblatów, a stal szlachetna, którą wykorzystuje się do odlania kopert, doskonale chroni schowane wewnątrz szwajcarskie mechanizmy. Zobacz, co jeszcze przygotowała dla ciebie marka i przekonaj się, dlaczego mężczyźni pokochali zegarki Grovana.