Elegancki charakter i wysoka jakość wykonania to właśnie zegarki męskie Grovana. Szwajcarska manufaktura już niedługo będzie świętować swoją setną rocznicę działalności. Przez blisko dekadę firma zdążyła wyznaczyć nowe standardy w produkcji zegarków - zaczynając od zastosowania najlepszych na rynku materiałów, kończąc na ręcznym montowaniu każdego urządzenia.

czytaj dalej

Zegarki Męskie Grovana

(1)

Popularność
 1. Karnawałowa Okazja ☆
  -31%
  Zegarek męski Grovana Classic Zegarek męski Grovana Classic
  Darmowa dostawa 24H
  1 245,00 zł 862,00 zł

  Grovana Classic GV1734.1132

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Grovana kładzie nacis na wykonanie, ale to nie oznacza, że marka rezygnuje z ciekawego wzornictwa. W ofercie męskich zegarków Grovana znajdziemy piękne zdobienia tarcz uzupełnione wyróżniającą się kolorystyką.

Bezkonkurencyjne zdobienia Grovana - zegarki męskie 

Elegancki charakter męskich modeli dopełniają wyjątkowe rozwiązania w zdobnictwie. Producenci chętnie stawiają na uzupełnienie małych elementów o drobne akcenty, jednocześnie utrzymując równowagę między klasycznym fasonem a oryginalnym wydźwiękiem każdego modelu. Przykładem mogą być modele z linii Grovana Day Retrograde, gdzie stylistka vintage łączy się ze sportowym stylem, który odnajdziemy, przyglądając się indeksom. Ciekawym uzupełnieniem tarcz wyróżnia się także seria Classic z cyferblatami przypominającymi kompasy. Poszukiwacze oryginalnych, a przy okazji dobrze wyposażonych tarcz zdecydowanie powinni sprawdzić Grovana Traditional Moonphase, którą wyposażono w datownik, sekundnik i urokliwy wskaźnik faz księżyca. 

Idealny towarzysz sportu - zegarek męski Grovana

Wypuszczane na rynek modele to świetnie wyposażone zegarki męskie, którym niestraszna jest woda lub ciężkie warunki atmosferyczne. Szwajcarska manufaktura wybiera tylko najlepsze materiały i precyzją łączy każdy element, tak by urządzenie mogło służyć na lata. W seriach Grovana Chronograph wodoszczelność oceniono na klasę 10 ATM, co pozwala korzystać z udogodnień stopera w trakcie wodnych aktywności sportowych. Wykorzystanie szkła szafirowego zapewnia ochronę przed zniszczeniem cyferblatów, a stal szlachetna, którą wykorzystuje się do odlania kopert, doskonale chroni schowane wewnątrz szwajcarskie mechanizmy. Zobacz, co jeszcze przygotowała dla ciebie marka i przekonaj się, dlaczego mężczyźni pokochali zegarki Grovana.

sklep z zegarkami - zegarek na rękę Warszawa

Galeria Panorama, lokal 108
Al. Witosa 31
00-710 Warszawa

Sklep czynny w godzinach:
poniedziałek-piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Płatność kartą, gotówką
Odbiór zamówień

ZOBACZ SKLEP STACJONARNY
KONTAKT
sklep z zegarkami powiśle - zegarek na rękę Warszawa

Zegarownia Premium Powiśle
Wybrzeże Kościuszkowskie 45
00-347 Warszawa

Sklep czynny w godzinach:
poniedziałek - piątek: 12:00 - 19:00
sobota: 11:00 - 18:00

Płatność kartą, gotówką
Odbiór zamówień

ZOBACZ SKLEP PREMIUM
ZOBACZ NA MAPIE