Zegarki Orient Star GMT to jedna z ciekawszych linii popularnych zegarków Orient Star. Marka już dawno temu zasłynęła z produkcji niezwykle eleganckich modeli, tzw. garniturowców, które swoim stylem przyciągnęły niejednego mężczyznę. Marka Orient Star bowiem zachwyca coraz to nowymi pomysłami w dziedzinie klasycznych zegarków – stawia bowiem na minimalizm, jednak niepozbawiony nieco ekstrawaganckiego sznytu. Do elementów, które upiększają konstrukcję będą między innymi wskaźniki rezerwy chodu – tak w przypadku modeli automatycznych jak i tych z ręcznym naciągiem.

czytaj dalej

Zegarki Orient Star GMT

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Wybierz już teraz zegarki Orient Star GMT i sprawdź, jak będą pasowały na Twoją rękę i do Twojego stylu. Zamów je już teraz i ciesz się niezwykłymi modelami, które przyciągną uwagę każdego.

Co sprawia, że zegarki Orient Star GMT są tak niezwykłe?

Do najważniejszych cech zegarków męskich Orient Star GMT należy dodatkowa wskazówka, której zadaniem jest wskazywanie czasu w dowonie wybranej strefie czasowej. Podziałka jest dla niej wtedy ustawiona w układzie 24-godzinnym, co pozwala na łatwiejsze zorientowanie się w porze dnia. Sama wskazówka została również niezwykle estetycznie zaprojektowana, dzięki czemu cały zegarek nabiera niepowtarzalnego, pięknego stylu. Design modeli również został zróżnicowany – o ile seria Orient Star GMT 22 to modele klasyczne, z ciemną tarczą kontrastującą ze srebrem koperty i bransolety, o tyle linia zegarków Orient Star Seeker GMT należy do innej kategorii. Jasna, biała tarcza zawiera wskaźnik rezerwy chodu umieszczony między godziną dziesiątą a dwunastą, a nie w centralnym punkcie. Dzięki temu zyskują nowatorski i nieco zaburzony styl, świetnie nadający się szczególnie dla tych, którzy poszukują mniej tradycyjnego modelu.