Zegarki Orient Star Skeleton to gratka dla miłośników nowatorskiego podejścia do budowy zegarków oraz oparcia ich designu na sprawdzonych wzorach, wzbogacanych o nowe rozwiązania. Modele z serii Orient Star Skeleton doskonale sprawdzają się jako dodatki do eleganckich stylizacji dzięki swoim klasycznym projektom tarcz. Indeksy w formie prostej podziałki i cyfr rzymskich świetnie łączą się z kompozycją klasycznej, stalowej koperty i skórzanego paska, co jest przepisem na znakomity garniturowiec.

czytaj dalej

Zegarki Orient Star Skeleton

(2)

Popularność
  1. Czerwcówka: rotomat Beco gratis!
    Bestseller-10%
  2. -10%
Popularność

Elegancki zegarek z niecodziennym twistem? Jednym z najbardziej luksusowych możliwości odmiany twojego klasycznego stylu jest zakup z widocznym mechanizmem. Wybierz zegarek najwyższej jakości i zdecyduj się na model Orient Star Skeleton. Wybierz któryś z modeli w naszej szerokiej ofercie.

Zegarek męski Orient Star Skeleton – gwarancja stylu i niezawodności

Modele z serii męskich zegarków Orient Star Skeleton mają zasadniczą cechę – dzięki ażurowej konstrukcji poszczególnych elementów, możliwe jest spoglądanie do środka zegarka. W zależności od wybranego modelu można oglądac mechanizm przez okienko open heart i przeszklony dekielek (semi-skeleton) lub ażurową tarczę i przeszklony dekiel, co pozwala na przejrzenie zegarka „na wylot” - te określa się jako full skeletony. To świetny wybór dla ciekawskich miłośników zegarków, którzy zawsze lubią wiedzieć jak działają ich mechanizmy, w miarę możliwości na bieżąco. Jesli też to lubisz, albo po prostu poszukujesz zegarka wysokiej klasy, który świetnie dopasuje się do Twojego indywidualnego stylu, modele z serii Orient Star Skeleton to coś dla Ciebie! Wybierz je już teraz i sprawdź sam ich niepowtarzalny wygląd!