Zegarki Orient Star Skeleton to gratka dla miłośników nowatorskiego podejścia do budowy zegarków oraz oparcia ich designu na sprawdzonych wzorach, wzbogacanych o nowe rozwiązania. Modele z serii Orient Star Skeleton doskonale sprawdzają się jako dodatki do eleganckich stylizacji dzięki swoim klasycznym projektom tarcz. Indeksy w formie prostej podziałki i cyfr rzymskich świetnie łączą się z kompozycją klasycznej, stalowej koperty i skórzanego paska, co jest przepisem na znakomity garniturowiec.

czytaj dalej

Zegarki Orient Star Skeleton

(6)

Popularność
 1. -10%
  Zegarek męski Orient Star Semi-Skeleton Automatic Zegarek męski Orient Star Semi-Skeleton Automatic
  Darmowa dostawa 24H
  8 360,00 zł 7 524,00 zł

  Orient Star Semi-Skeleton Automatic RE-AM0005S00B

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 2. -10%
  Zegarek męski Orient Star Open-Heart Zegarek męski Orient Star Open-Heart
  Darmowa dostawa 24H
  6 570,00 zł 5 913,00 zł

  Orient Star Open-Heart RE-HH0002L00B

  Darmowa dostawa 24H
 3. -10%
  Zegarek męski Orient Star Open-Heart Zegarek męski Orient Star Open-Heart
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 3 dni
  7 070,00 zł 6 363,00 zł

  Orient Star Open-Heart RE-HH0003S00B

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 3 dni
 4. -10%
  Zegarek męski Orient Star Full Skeleton Zegarek męski Orient Star Full Skeleton
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 3 dni
  7 580,00 zł 6 822,00 zł

  Orient Star Full Skeleton SDX00002W0

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 3 dni
Popularność

Elegancki zegarek z niecodziennym twistem? Jednym z najbardziej luksusowych możliwości odmiany twojego klasycznego stylu jest zakup z widocznym mechanizmem. Wybierz zegarek najwyższej jakości i zdecyduj się na model Orient Star Skeleton. Wybierz któryś z modeli w naszej szerokiej ofercie.

Zegarek męski Orient Star Skeleton – gwarancja stylu i niezawodności

Modele z serii męskich zegarków Orient Star Skeleton mają zasadniczą cechę – dzięki ażurowej konstrukcji poszczególnych elementów, możliwe jest spoglądanie do środka zegarka. W zależności od wybranego modelu można oglądac mechanizm przez okienko open heart i przeszklony dekielek (semi-skeleton) lub ażurową tarczę i przeszklony dekiel, co pozwala na przejrzenie zegarka „na wylot” - te określa się jako full skeletony. To świetny wybór dla ciekawskich miłośników zegarków, którzy zawsze lubią wiedzieć jak działają ich mechanizmy, w miarę możliwości na bieżąco. Jesli też to lubisz, albo po prostu poszukujesz zegarka wysokiej klasy, który świetnie dopasuje się do Twojego indywidualnego stylu, modele z serii Orient Star Skeleton to coś dla Ciebie! Wybierz je już teraz i sprawdź sam ich niepowtarzalny wygląd!