Rotomat Beco Technic to przydatne urządzenie, które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego właściciela mającego w swojej zegarkowej kolekcji chociaż jeden zegarek z napędem automatycznym. Coraz częściej producenci nie tylko stawiają na praktyczne funkcje, ale również na nowoczesny design, przez co stają się modnymi dodatkami wystroju wnętrz.

czytaj dalej

Rotomaty Beco Technic

(8)

Popularność
 1. Kod: BECO5 = rabat 5%
  Rotomat Beco Technic Castle Rotomat Beco Technic Castle
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni
  1 390,00 zł

  Beco Technic Castle 309399

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni
 2. Kod: BECO5 = rabat 5%
  Rotomat Beco Technic Fancy Brick Rotomat Beco Technic Fancy Brick
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni
  810,00 zł

  Beco Technic Fancy Brick 309407

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni
 3. Kod: BECO5 = rabat 5%
 4. Kod: BECO5 = rabat 5%
 5. Kod: BECO5 = rabat 5%
 6. Kod: BECO5 = rabat 5%
 7. Kod: BECO5 = rabat 5%
  Rotomat Beco Technic Fancy Brick Rotomat Beco Technic Fancy Brick
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni
  715,00 zł

  Beco Technic Fancy Brick 309394

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni
 8. Kod: BECO5 = rabat 5%
Popularność

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów do zegarków, w tym również rotomaty marki Beco Technic. To propozycja sprawdzonych sprzętów, które zadbają o ciągłość chodu twoich zegarków automatycznych bez konieczności ich nieustannego noszenia na ręku czy ponownej regulacji w momencie wyczerpania rezerwy chodu.

Rotomaty Beco Technic - gwarancja funkcjonalności i sprawdzonego designu

Niemiecka marka Beco Technic od 1953 roku zajmuje się produkcją profesjonalnych produktów serwisowych i akcesoriów do zegarków i biżuterii. Producent, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu oraz tworzeniu wysokojakościowych i sprawdzonych urządzeń, zyskał zaufanie milionów klientów w ponad 70 krajach.

Różnorodna oferta Beco Technic obejmuje między innymi wysokiej jakości rotomaty do zegarków automatycznych odpowiednio dopasowane do potrzeb zarówno klientów indywidualnych i kolekcjonerów, jak i firm czy profesjonalnych warsztatów zegarmistrzowskich. Rotomaty to specjalne pudełka z mocowaniem służące do nakręcania zegarków z naciągiem automatycznym lub ich przechowywania. Rotomaty Beco Technic są wyposażone w różne udogodnienia i funkcje m.in.: silniki obracające się w różnych kierunkach (prawo, lewo, naprzemiennie), możliwość ustawienia (również indywidualnego) ilości dziennych obrotów, wbudowane programy, czy też czujniki dotykowe.

Rotomaty Beco Technic - czy warto?

Rotomaty Beco Technic to gwarancja doskonałej jakości, nowoczesnego designu, precyzyjnego oraz dokładnego chodu twoich zegarków automatycznych. Jeżeli masz w swojej kolekcji kilka lub nawet jeden model, który zdarza ci się zdejmować na dłużej, to koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą niemieckiego producenta. Już teraz wybierz, dopasowany do indywidualnych potrzeb, jeden z trwałych i sprawdzonych rotomatów Beco Technic.