Cenisz elegancki i minimalistyczny styl? Jesteś fanem dodatków najwyższej jakości? Zegarki i budziki Junghans zachwycają jakością swojego wykonania, ale również designem, który nawiązuje do stylu vintage oraz minimalizmu. Już teraz sprawdź ofertę tej marki!

czytaj dalej

Zegary I Budziki Junghans

(3)

Popularność
 1. -10%
  Zegar ścienny Junghans Max bill Zegar ścienny Junghans Max bill
  Darmowa dostawa 24H
  1 450,00 zł 1 305,00 zł

  Junghans max bill 374/7000.00

  Darmowa dostawa 24H
 2. -13%
  Zegar stołowy Junghans max bill Zegar stołowy Junghans max bill
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 28 dni
  2 280,00 zł 1 973,00 zł

  Junghans Junghans max bill Table clock 363/2212.00

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 28 dni
 3. -10%
  Zegar ścienny Junghans max bill Zegar ścienny Junghans max bill
  Darmowa dostawa na zamówienie
  1 270,00 zł 1 143,00 zł

  Junghans Junghans max bill Table clock 367/6049.00

  Darmowa dostawa na zamówienie
Popularność

Początki marki Junghans sięgają 1861 roku. Zamieszkujący Schwarzwald mechanicy i inżynierowie rozpoczęli wówczas prawdziwą rewolucję w dziedzinie precyzyjnych urządzeń, szybko rozwijając swoje warsztaty. Jednym z nich był Erhard Junghans, założyciel marki. Rewolucja trwa do dziś, a zegarki Junghans niezmiennie zachwycają swoją jakością!

Budziki Junghans - minimalizm najwyższej jakości

Od jakiegoś czasu w każdym katalogu meblowym królują meble w minimalistycznym stylu. Jeśli chciałbyś wzbogacić swoje wnętrze w zegarek najwyższej jakości, to budziki oraz zegarki Junghans są właśnie dla ciebie. Są to modele wykonane z materiałów najwyższej jakości oraz powszechnie wykorzystywany mechanizm kwarcowy, który gwarantuje najlepsze wskazania. Niezależnie od tego, czy szukasz zegarka ściennego, czy eleganckiego budzika - postaw na Junghans!

Zegarki i budziki Junghans - postaw na modele najwyższej jakości

Niemiecka precyzja i dokładność to ciągle powtarzany frazes, jednak w przypadku zegarków Junghans ma to sens! Dzięki wyjątkowej dbałości o każdy detal, modele tego producenta są uznawane za wyjątkowo dokładne, a charakterystyczny design, nawiązujący do vintage'owej stylistyki, doskonale sprawdza się w połączeniu zwłaszcza w eleganckim pomieszczeniu. Postaw na ponad 150-letnią tradycję w tworzeniu czasomierzy i wybierz zegarki i budziki Junghans!