Timex Expedition 20 mm P47012 to pasek w kolorze brązowym wykonany ze skóry. Model zapina się na srebrną sprzączkę. Gwarancja trwa 2 lata.
Marka | Timex |
---|---|
Gwarancja | 2 lata |
Typ paska | Skórzany |
Styl paska | Casual |
Wygląd paska | Jednolity z przeszyciem |
Szerokość Paska | 20.00 mm |
Długość paska | Standardowa (męska) |
Kolor paska | Brązowy |
Pasek - zapięcie | Sprzączka / Klamerka |
Model | P47012 |
Swiss made | Nie |
Znalazłeś w innym sklepie niższą cenę? Wypełnij poniższy formularz! Sprawdzimy, czy przesłana oferta dotyczy oryginalnego zegarka i pochodzi z autoryzowanego sklepu, a następnie prześlemy naszą propozycję.
PayPo to metoda płatności odroczonej, w której kupujesz produkt teraz, a płacisz później - nawet za 30 dni. Usługę aktywujesz przy zakupie produktów do 3000 zł.
Dowiedz się więcej »Z Twisto Płacę później możesz płacić po swojemu - za 30 dni lub zarejestrować się i zyskać nawet 45 dni bez opłat i prowizji. Wybierając płatność Twisto, otrzymujesz przesyłkę a płacisz z odroczonym terminem płatności. Metoda dostępna na zakupy do 1500 zł.
Dowiedz się więcej »