Pasek Timex Expedition 32 mm PW4B02500 został wykonany z gumy i utrzymany w kolorze czarnym. Model uzupełnia zapięcie na sprzączkę. Gwarancja trwa 2 lata.
Marka | Timex |
---|---|
Gwarancja | 2 lata |
Typ paska | Gumowy |
Styl paska | Casual |
Wygląd paska | Jednolity - gładki |
Szerokość Paska | 32.00 mm |
Długość paska | Standardowa (męska) |
Kolor paska | Czarny |
Pasek - zapięcie | Sprzączka / Klamerka |
Model | PW4B02500 |
Swiss made | Nie |
Znalazłeś w innym sklepie niższą cenę? Wypełnij poniższy formularz! Sprawdzimy, czy przesłana oferta dotyczy oryginalnego zegarka i pochodzi z autoryzowanego sklepu, a następnie prześlemy naszą propozycję.
PayPo to metoda płatności odroczonej, w której kupujesz produkt teraz, a płacisz później - nawet za 30 dni. Usługę aktywujesz przy zakupie produktów do 3000 zł.
Dowiedz się więcej »Z Twisto Płacę później możesz płacić po swojemu - za 30 dni lub zarejestrować się i zyskać nawet 45 dni bez opłat i prowizji. Wybierając płatność Twisto, otrzymujesz przesyłkę a płacisz z odroczonym terminem płatności. Metoda dostępna na zakupy do 1500 zł.
Dowiedz się więcej »