Prawdziwie włoski temperament – poznaj zegarki Locman

Locman

Prawdziwie włoski temperament – poznaj zegarki Locman

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

22 października 2018

Najnowsze trendy designerskie oraz materiały najwyższej próby – tytan, cordura i włókna węglowe to składniki potrzebne do stworzenia zegarka o włoskim temperamencie. Przepis ten do perfekcji opanowała marka Locman, która tworzy niepowtarzalne, luksusowe czasomierze charakteryzujące się wysokiej jakości materiałami i klasycznymi, ponadczasowymi wzorami.

 

Wycinek z historii marki Locman

Firmę Locman założył Marco Mantovani w 1986 roku. Obecnie marka Locman jest jednym z największych producentów zegarków we Włoszech, tworząc charakterystyczne czasomierze o rozpoznawalnym stylu i wysokiej jakości. Wśród zegarków Locman znajdziemy zarówno bardziej klasyczne propozycje, jak i te uwielbiane przez wielu entuzjastów odważnego wzornictwa. Jednocześnie Locman nie zamyka się na odważne eksperymenty i stale poszerza horyzonty. Od 2005 roku współpracuje z włoskimi siłami zbrojnymi, co przełożyło się na powstanie ekskluzywnych modeli zegarków, wyposażonych w specjalne emblematy, identyfikujące poszczególne jednostki wojskowe.

 

Seria zegarków Montecristo

Cechą charakterystyczną serii Montecristoduże, wyraziste tarcze oraz wskazówki w kontrastujących kolorach. Wśród zegarkowych propozycji dla Pań na uwagę zasługują zegarki Locman Montecristo Lady. Jest to seria wyróżniająca się tarczami utrzymanymi w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, ułatwiającym odczytywanie godziny w każdych warunkach. Co więcej, koperty są umieszczone na efektownych, łatwych do utrzymania w czystości gumowych paskach, które dodatkowo są wygodne w użytkowaniu i nie obcierają nadgarstka. Przykładem jest zegarek damski Locman Montecristo o numerze 0520V09-D0MWIDSW z tarczą wykonaną z masy perłowej oraz ozdobiony prawdziwymi diamentami. Z kolei Panów zachęcamy do zwrócenia uwagi na serię Locman Montecristo Automatic, którą wyróżnia zastosowanie mechanizmu automatycznego jak w przypadku zegarka męskiego Locman Montecristo Automatic 0541A02S-00BLWHPB.

 

zegarki Locman Montecristo

 

Seria zegarków History

Seria History to eksplozja kolorów, która przykuwa uwagę. Niespotykane są również tarcze zegarków - prostokątne z widniejącymi na nich dużymi cyframi rzymskimi lub arabskimi. Również czcionka wyróżnia się na tle większości innych, jakie stosuje się w zegarkach. Wszystkie zegarki zostały wyposażone w paski z wysokiej jakości skóry oraz szkiełka szafirowe chroniące niepowtarzalne cyferblaty przed uszkodzeniami. Przykładami zegarków tej serii są zegarek męski Locman History Chronograph 487N00MKNWH0PSK wyposażony w praktyczny datownik i chronograf czy też zegarek męski Locman History 486N00MWF5N0PSN.

 

Locman-History

 

Seria zegarków Donna

Seria zegarków Donna powstała z myślą o kobiecej naturze. Charakteryzują ją odważne kolory, tarcze w niestandardowym kształcie oraz dodatkowe paski, jak w zegarku damskim Locman Donna 041000BKFXAGPSF-K-A lub zegarku damskim Locman Donna 041000WHNCO1PSW-V-R. Niektóre modele posiadają punkt soczewkowy, który działa jak szkło powiększające. Znajduje się on nad datownikiem, ułatwiając odczytanie daty.

 

zegarki Locman Donna

 

Jeśli szukasz zegarka oryginalnego i takiego, który Cię wyróżni, sprawdź modele Locman. Zachwycą Cię swym designem, ale co ważniejsze, również wysoką jakością. To luksus w najlepszym wydaniu!


Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.