Locman to włoski styl, który wpasowuje się w gust wielu osób. po zegarki tej marki chętnie sięgają chociażby sławy z wielkiego ekranu. Produkty posiadają wysoką jakość, a wykorzystane do ich produkcji materiały niejednokrotnie zaskakują swoich odbiorców. Nie brakuje tutaj odważnych projektów i innowacyjnych detali, które nadają całości niepowtarzalnej klasy. Jedną z niepowtarzalnych kolekcji, jakie stworzyli projektanci marki, jest Locman History. Nie da się ukryć, że te zegarki dają się zauważyć i stanowią oryginalny dodatek.

czytaj dalej

Zegarki Locman History

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Locman oferuje tutaj modele dla mężczyzn i dla kobiet. Te ostatnie charakteryzują się nieco mniejszą kopertą. Ma ona kształt prostokąta i jest wykonana ze stali szlachetnej. Producenci zegarków często sięgają po ten materiał, ponieważ gwarantuje on trwałość produktu. Locman, pragnąc zapewnić swoim klientom wysoką jakość połączoną z awangardowym stylem, również korzysta ze sprawdzonej i niezawodnej stali.

Czym zaskoczy nas seria Locman History?

Seria History to eksplozja kolorów, których wybór z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom. Wszystkie modele zostały zaopatrzone w pasek ze skóry znakomitej jakości. Jest on barwiony w celu uzyskania koloru niebieskiego, zielonego czy fioletowego. Uwagę przykuwa tarcza zegarków. Jest prostokątna i widnieją na niej zauważalne cyfry rzymskie lub arabskie. Czcionka wyróżnia się na tle większości innych, jakie stosuje się w zegarkach. Dopasowane są do niej estetyczne wskazówki różniące się grubością pomiędzy sobą. Tarcza ma kolor czarny, biały lub pokryta jest perłową powłoką nadającą wybranym modelom kobiecego charakteru. Zastosowano tutaj szafirowe szkiełka, których wytrzymałość i odporność na zarysowania nie zawodzi producentów i użytkowników.

Doskonałe wyposażenie zegarków Locman History

Zegarki Locman History posiadają wodoszczelność na poziomie 50 m. Oznacza to, że możemy mieć zegarek na nadgarstku podczas mycia rąk, kąpieli w morzu i pod prysznicem oraz pobytu na basenie. Warto jednak pamiętać, że w zegarkach o takiej klasie wodoszczelności nie powinno się nurkować. Na tarczy widnieje logo producenta, a niektóre modele posiadają datownik. Jest on umieszczony na godzinie trzeciej i zapewnia wygodny odczyt daty. W tej serii znajdziemy także modele zaopatrzone w chronograf, co może być przydatne dla części osób, które sięgają po modele Locman History. Charakteryzuje je wyjątkowość barw oraz zastosowanie oryginalnej czcionki. Całość posiada niepowtarzalny styl, z którego słyną kolekcje marki Locman. Możemy wybierać tutaj wśród modeli, które mają swój charakter.  Wszystkie materiały, jakich użyto do produkcji zegarków History, to wysokiej jakości tworzywa nadające modelom nie tylko wytrzymałości, ale też eleganckiego wyglądu. Znakomite wykonanie oraz precyzyjnie odmierzające czas mechanizmy gwarantują satysfakcję. Wykorzystano tutaj mechanizm kwarcowy, czyli działający dzięki zastosowaniu baterii. Jego sprawność pozwala na długie użytkowanie zegarka i dokładny odczyt godziny. Locman History to kolekcja, która przykuwa uwagę i spełnia oczekiwania osób podążających za nowoczesnymi trendami połączonymi z włoską klasą.