Locman Militare to jedna z kolekcji, jakie oferuje swoim klientom renomowana włoska marka. Produkty pochodzące od włoskiego producenta zdobywają uznanie na całym świecie. Posiadają fantastyczny design i wykonywane są z materiałów, które charakteryzują się trwałością i oryginalnością. Niejednokrotnie trafimy tu na produkty wykonane z niestandardowych tworzyw, które dodają elegancji zegarkom.

czytaj dalej

Zegarki Locman Marina Militare

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Jedną z serii, których cechą charakterystyczną jest wytrzymałość, stanowią modele Locman Marina Militare. Są to zegarki posiadające wysoką odporność na działanie czynników, na które narażeni są wielbiciele sportów wodnych.

Locman Marina Militare dla profesjonalistów

Locman Marina Militare to seria idealna, chociażby dla pasjonatów nurkowania. Do stworzenia koperty wykorzystano tutaj wytrzymałą stal szlachetną połączoną z tytanem, który jest trwałym i lekkim materiałem. Solidne są także szkiełka, jakie znajdziemy w modelach Locman Marina Militare. Są to utwardzane szkiełka mineralne oraz odporne na zarysowania szkiełka szafirowe. Tarcze, które występują w różnych kolorach, zostały wyposażone w czytelne indeksy, cyfry rzymskie lub arabskie oraz wskazówki z warstwą fluorescencyjną. Dzięki temu odczytanie godziny w niesprzyjających warunkach atmosferycznych lub pod wodą nie stanowi żadnego problemu. Takie rozwiązania sprawdzają się w przypadku nurków, którzy schodzą pod wodę z zegarkiem na ręku. Paski wykonano między innymi z gumy czy cordury, czyli wytrzymałego materiału. Znajdziemy też modele posiadające nieco bardziej eleganckie paski z wysokiej jakości skóry barwionej na odpowiedni kolor.

Locman Marina Militare - wodoszczelny gigant zegarmistrzowski

Zegarki Locman Marina Militare to kolekcja, która charakteryzuje się znakomitą wodoszczelnością. Zaczynamy od poziomu 100 m, który zapewnia swobodne pływanie z zegarkiem na nadgarstku. Producent zadbał o nurków, który proponuje zegarki posiadające klasę wodoszczelności na poziomie 200 m oraz 300 m. Są to modele najbardziej wytrzymałe chociażby na działanie ciśnienia, jakie panuje na sporych głębokościach pod wodą. Połączenie odpowiedniej wodoszczelności z odpornymi i trwałymi materiałami pozwoliło firmie uzyskać niesamowicie cenioną kolekcję. Modele te stanowią zestawienie estetycznych i dopracowanych detali z wysoką funkcjonalnością. Wykorzystano tutaj mechanizm kwarcowy oraz wersję z automatycznym naciągiem. Zarówno mechanizm kwarcowy, jak i użyty model mechaniczny, nie wymagają nakręcania. Gwarantują użytkownikom wieloletnie i precyzyjne odmierzanie czasu przez zegarki Locman Marina Militare.

Ponadczasowy styl zegarków Locman Marina Militare

Modele te są połączeniem nowoczesnego designu z niezawodnym mechanizmem. Posiadają ponadczasowy styl, który trafia w gust wielu klientów marki. Niektóre modele odznaczają się pierścieniem z oznaczeniem minut, inne mają praktyczny datownik ze szkiełkiem powiększającym, które ułatwia odczytanie aktualnej daty. Na tarczy znajdziemy logo Włoskiej Marynarki Wojennej, na której współpracę mogła liczyć marka Locman podczas projektowania tych wyjątkowych zegarków. Są one stworzone z myślą o sprawnym odmierzaniu czasu przy trudnych warunkach zewnętrznych.