Locman przyzwyczaił swoich klientów do luksusu i wysokiej jakości oferowanych zegarków. Nie da się ukryć, że jest to jedna z najbardziej znanych i cenionych światowych marek. Powstała we Włoszech w latach osiemdziesiątych. Dwadzieścia lat później powołano do istnienia Włoską Szkołę Zegarmistrzostwa, w której eksperci pracują nad doskonałymi mechanizmami oraz awangardowym stylem kolekcji.

czytaj dalej

Zegarki Locman Tremila

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Cechą charakterystyczną marki Locman jest sięganie po ekskluzywne materiały oraz nadawanie zegarkom kolejnych numerów, które umieszczane są na deklu. Marka stawia na prestiż i doskonałość każdego szczegółu. Te zegarki z pewnością nie zawiodą osób, które pragną się wyróżniać i podążają za innowacyjnymi trendami.

Która seria Locman jest najlepsza?

Jedną z propozycji włoskiej marki jest kolekcja Locman Tremila. Są to zegarki stworzone z myślą o lotnictwie i sportach motorowych. Wykorzystano tu najlepsze materiały, które gwarantują modelom niesamowita wytrzymałość i niezawodność. Na uwagę zasługuje też nowoczesny design, który trafia w gust wielu mężczyzn. Zegarki powstały z wykorzystaniem materiałów, które na co dzień używane są w sportach motorowych, lotnictwie akrobatycznym i wojskowym. Spełniają swoją rolę, dlatego są gwarancją funkcjonalności zegarka. Zastosowano tutaj między innymi stal, tytan i włókno węglowe. Tworzywa te są lekkie, a zarazem wytrzymałe. Mamy tu dodatkowo utwardzane szkło mineralne, a także pasek z antyalergicznego kauczuku. Tarcza, którą stworzono między innymi z użyciem karbonu, jest duża i czytelna. Znajduje się na niej praktyczny datownik, a także chronograf. Całość prezentuje się znakomicie i nadaje zegarkowi sportowego stylu.

Locman Tremila - wysoka jakość i świetny design

Kolorystyka i wzornictwo nawiązuje między innymi do konstrukcji kokpitów. Są to typowo męskie i solidnie wykonane zegarki, które nie zawodzą w trudnych warunkach. Wskazówki pokryte są powłoką luminescencyjną, co pozwala na odczytanie godziny w niesprzyjających warunkach atmosferycznych lub po zmroku. Bardzo oryginalnym rozwiązaniem jest umieszczenie nazwy marki na tarczy w miejscu, gdzie powinna znajdować się cyfra „1” tworząca godzinę dwunastą. Dodaje to charakteru modelom z tej kolekcji. Wodoszczelność na poziomie 50 m pozwala nie martwić się o funkcjonowanie mechanizmu podczas burzy, kąpieli czy zamoczenia zegarka w jeziorze.

Z czego jest skonstruowany zegarek Locman Tremila?

Locman Tremila to zegarki napędzane mechanizmem kwarcowym. Jest to niezawodne rozwiązanie, które pracuje precyzyjnie dzięki wykorzystaniu baterii. Tym, co przykuwa uwagę do tej serii zegarków, jest z pewnością wzornictwo. Każdy model kojarzy się natychmiastowo z lotnictwem czy sportami samochodowymi. Nie brakuje tu mocnych detali, które wpływają na solidny wygląd całości. Wykorzystanie najtrwalszych materiałów dodatkowo podnosi prestiż zegarków Tremila. Umieszczenie na tarczy chronografu to dodatek, na który zwrócą uwagę wielbiciele praktycznych szczegółów. Locman Tremila to bogata kolorystyka umiejętnie połączona z innowacyjną konstrukcją. Ta kolekcja wzbudza zainteresowanie nie tylko mężczyzn związanych z lotnictwem czy sportami motorowymi.