Marka Locman to producent znakomitych włoskich zegarków, które charakteryzują się eleganckim wyglądem i awangardowymi rozwiązaniami. Po te luksusowe i niestandardowe propozycje sięga wiele sławnych osób, które pragną wyróżnić się z tłumu, stawiając zarazem na solidne i nietuzinkowe modele.

czytaj dalej

Zegarki Locman Toscano

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Jakość połączona z olśniewającym designem to właśnie oferta marki Locman. Jedną z kolekcji, które zabłysnęły na targach w Bazylei, są zegarki Locman Toscano. Nazwa nieprzypadkowo nawiązuje do Toskanii, ponieważ to jej dziejami i urokiem inspirowali się kreatywni projektanci firmy Locman.

Zegarki Locman Toscano - wysoka precyzja mechanizmów

W modelach Toscano zastosowano dwa typy mechanizmów napędzających wskazówki precyzyjnie odmierzające czas. Jednym z nich jest mechanizm kwarcowy, który współpracuje z baterią, drugi stanowi mechanizm z automatycznym naciągiem. Zarówno pierwszy, jak i drugi nie wymagają nakręcania, co stanowi bardzo wygodną opcję inie wymaga pamiętania i systematycznym wykonywaniu tej czynności.  Zegarki Locman Toscano posiadają szkiełko wytrzymałe na uszkodzenia i zarysowania. Wykorzystano tutaj dodatkowo utwardzane szkiełko mineralne, zaś w części modeli znajdziemy szkiełko szafirowe. Okrągła koperta została zrobiona z wykorzystaniem stali szlachetnej, która jest tworzywem odpowiednim ze względu na swoją odporność na uszkodzenia oraz na działanie korozji.

Modele Locman Toscano posiadają klasę wodoszczelności na poziomie 30 m, co oznacza, że są one odporne na zachlapania. Mamy tutaj spory wybór, jeżeli chodzi o sposób mocowania zegarków. Część modeli posiada estetyczne stalowe bransolety, które nigdy nie wychodzą z mody. Inne są zamocowane na paskach wykonanych z trwałego tworzywa. Jeszcze inne posiadają paski z wysokiej jakości skóry.

Unikalny włoski styl zegarków Locman Toscano

Wyjątkową propozycją są zegarki Locman Toscano z paskiem ze skóry aligatora. To wyjątkowo ekskluzywna propozycja, z jakich słynie włoska marka. Takie modele znajdują swoich zwolenników, pragnących czegoś oryginalnego, a zarazem prezentującego się znakomicie. Charakterystyczne cechy tej kolekcji to tarcza oraz wskazówki. Te ostatnie odznaczają się dzięki kolorystyce, która wprawdzie pasuje do całości, ale jest zauważalna na pierwszy rzut oka. Tarcza posiada ciekawy wzór, który ma nawiązywać do wyglądu Toskanii. Na tarczy umieszczono rzymskie cyfry, które są duże i ułatwiają odczytanie godziny. Niewielki datownik stanowi praktyczną funkcję. Wewnętrzna strona tarczy posiada indeksy oznaczające minuty. Koronka, jaką znajdziemy przy modelach z tej serii, nawiązuje swoim wyglądem do stylu retro. Zegarki posiadają dekle o kształcie, który umożliwia łatwe dopasowanie się paska do ręki. Zastosowano tutaj materiały, które tworzą ekskluzywną i spójną całość inspirowaną piękną Toskanią. Każdy model to gwarancja wytrzymałości oraz oryginalności. Marka po raz kolejny postawiła na awangardową propozycję swoich projektantów, którzy słyną z kreatywnych pomysłów trafiających w gust użytkowników zegarków Locman. Estetyczne wykonanie i spory wybór modeli należących do kolekcji Locman Toscano.