Locman Stealth to kolekcja, która posiada ponadczasowy wygląd. Jest to jedna z kolekcji, którymi marka zwraca na siebie uwagę. Koperty wykonano ze stali połączonej z tytanem. Po raz kolejny Locman sięga po niebywale wytrzymałe oraz lekkie rozwiązanie, gwarantując użytkownikom satysfakcjonujący zakup. Tarcze mają tutaj zarówno okrągłe, jak i prostokątne kształty. Można zdecydować się na mniejszą lub większą, ponieważ kolekcja Stealth to naprawdę bogaty wybór modeli.

czytaj dalej

Zegarki Locman Stealth

(2)

Popularność
 1. -46%
  Zegarek damski Locman Stealth Zegarek damski Locman Stealth
  Darmowa dostawa 24h
  1 593,00 zł 857,00 zł

  Locman Stealth 0804R01R-RRBKRGPK

  Darmowa dostawa 24h
 2. -47%
  Zegarek męski Locman Stealth Chronograph Zegarek męski Locman Stealth Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  2 204,00 zł 1 162,00 zł

  Locman Stealth Chronograph 812K01S-BKBKRDSK

  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Locman Stealth Trafiamy to ogromny wybór modeli, które urzekają swoją kolorystyką i zachwycają jakością wykonania. Sportowe, a zarazem eleganckie rozwiązanie dla wymagających klientów. Odkryj zegarki Locman na nowo razem z Locman Stealth!

Dokładność i szczegółowe wykonanie zegarków Locman Stealth

Zegarki Locman Stealth napędzane są dwoma rodzajami mechanizmów. Część modeli posiada wbudowany mechanizm kwarcowy, który jest niezawodny i dokładny. Inne posiadają precyzyjny i dopracowany mechanizm z automatycznym naciągiem, nad którym pracowali eksperci z Włoskiej Szkoły Zegarmistrzostwa. Locman powołał tę jednostkę w roku 2006, pragnąc zaoferować swoim klientom wyjątkowe zegarki z doskonałymi mechanizmami i niepowtarzalnym designer. Od tej pory specjaliści zaskakują odbiorców swoimi pomysłami, które są kreatywne i odważne. Taka jest też kolekcja Stealth. Należące do niej zegarki nie będą nieestetycznie zarysowane dzięki zastosowaniu szafirowego szkiełka.

Szukasz elegancji? Wybierz Locman Stealth!

Producent zamocował tutaj między innymi eleganckie paski ze skóry wysokiej jakości. Ponadto możemy nabyć model z kolorowym paskiem z kauczuku. Jest to delikatne tworzywo posiadające właściwości antyalergiczne. Dobrą wiadomością dla alergików jest też fakt, że dekle wykonano głównie z tytanu, który również nie powoduje uczuleń. Tarcze większości modeli wyposażone zostały w praktyczne datowniki i chronograf, co podkreśla sportową nutę. Ponadto w niektórych produktach otrzymujemy funkcję wskazywania drugiej strefy czasowej. Jest to element, który z pewnością skusi wielbicieli oryginalnych i innowacyjnych dodatków. Przy tworzeniu kopert zastosowano technologię PVD, a na deklach zegarków umieszczono kolejne numery. Jest to zabieg stosowany przez markę od dawna i wyróżniający ją spośród innych. Nadaje też zegarkom oryginalności oraz znamion luksusu. Tarcze posiadają liczne kolory, a producent umieścił na nich indeksy, cyfry rzymskie i arabskie. Niektóre modele posiadają charakterystyczny obrotowy bezel z oznaczeniem minut.

Zegarek Locman Stealth - świetny wybór do każdego sportu wodnego

Zegarki Locman Stealth posiadają klasę wodoszczelności na poziomie 50 m lub 100 m. Ta druga opcja umożliwia nurkowanie. Sportowy charakter zegarka połączony z wodoszczelnością 100 m to znakomita opcja dla wielbicieli sportów wodnych. Urządzenie z pewnością nie ulegnie uszkodzeniu, ponieważ wykorzystano tu trwałe materiały, a wodoszczelność chroni mechanizm. Klasa 50 m to także dobre rozwiązanie, które jednak wyklucza nurkowanie. Kolekcja kusi sportowym stylem, eleganckimi i estetycznymi wykończeniami oraz wyborem kolorów. Dostępne są tutaj zarówno modele męskie, jak i damskie. Przy tych drugich napotkamy między innymi na tarcze z perłową powłoką.