Locman to włoska marka, która zyskuje uznanie na całym świecie. Łączy innowacyjne i modne elementy z niezawodnym mechanizmem, dostarczając odbiorcom luksusowe i perfekcyjnie pracujące zegarki. Firma posiada ponad dwudziestoletnią historię. W tym czasie zyskała grono zaufanych klientów, do którego zaliczają się między innymi gwiazdy sportu i filmu.  Kolekcja Locman Island to zestawienie funkcjonalności zegarków z ich innowacyjnym designem. Każdy z modeli posiada fantastyczne parametry, które kuszą klientów. Zaletą tych zegarków jest też ich przystępna cena. Wysoka jakość gwarantowana przez renomowaną włoską markę.

czytaj dalej

Zegarki Locman Island

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Locman Island mają niezwykle dynamiczny styl, dzięki czemu swoim wyglądem nawiązują do nowoczesności. Oferta skierowana jest do osób, które żyją szybko i potrzebują zegarka, który spełnia wymogi współczesnego, miejskiego świata.

Wyjątkowa wytrzymałość i jakość zegarków Locman Island

Modele należące do serii Island powstały dzięki kreatywności specjalistów z Włoskiej Szkoły Zegarmistrzowskiej. Została ona powołana do życia z inicjatywy Locmana w 2006 roku. Zaprezentowane przez szkołę zegarki idealnie pasują do nowoczesnej rzeczywistości, zachowując praktyczność sprawdzonych i klasycznych urządzeń. Sportowego, a zarazem miejskiego charakteru, nadaje gumowy pasek. Ponadto uwagę przykuwa ciekawa kolorystyka, która obecna jest nie tylko na pasku, ale też na tarczy. Ta ostatnia jest zabezpieczona szafirowym szkłem, które wykazuje wytrzymałość oraz odporność na zarysowania. Charakteryzuje się ponadto znakomita przejrzystością. Solidna koperta została wykonana z popularnej w tej branży stali szlachetnej. Dzięki temu zyskuje trwałość. Szafirowe szkło posiada wypukłość umieszczoną nad okienkiem, w który ukazuje się data. Wypukłość służy jako szkło powiększające, które dodatkowo ułatwia odczytanie daty. Praktyczny i czytelny datownik znajduje się na godzinie trzeciej. Kolory pozwalają zegarkom Locman Island nabrać stylu i wyróżniać się spośród innych propozycji. To oferta dla osób, które cenią sobie indywidualizm i oryginalność. Cechą, która wyróżnia zegarek Locman, nie tylko z tej serii, jest pierścień z podziałką minut. Stanowi dla wielu osób bardzo praktyczny element.

Wysoka jakość zegarków Locman Island

Styl zegarków Locman Island sprawia, że znakomicie sprawdzają się one zarówno na nadgarstkach osób aktywnie uprawiających sport, jak też tych, którzy codziennie pędzą przed siebie w miejskim zgiełku.  Dla wielu klientów cennym parametrem jest klasa wodoszczelności, która utrzymuje się tutaj na poziomie 50 m. Dzięki temu zegarek może być noszony podczas brania kąpieli czy pobytu na plaży. Nie uszkodzimy go poprzez zamoczenie w wodzie.  Modele Locman Island napędzane są przez mechanizm kwarcowy, który funkcjonuje dzięki wykorzystaniu baterii. Parametry techniczne pozwalają zagwarantować klientom niezawodność oraz dokładność zegarków Locman Island. To jedna z propozycji włoskiej marki, która stawia na wyjątkowe i luksusowe rozwiązania dostępne w rozsądnej cenie. Estetycznie wykonane modele sygnowane przez jedną z najznakomitszych marek w branży.