Locman to znana włoska marka zegarków. Czasomierze tej firmy są wykorzystywane od kilku lat przez żołnierzy włoskiej armii, można je również zobaczyć u gwiazd, takich jak Sharon Stone, Elton John oraz David Beckham. Są to jedne z najbardziej charakterystycznych modeli zegarków na rynku. Od klasycznych projektów odróżniają się odważnymi kolorami, efektownymi tarczami z dużymi indeksami o nietypowej czcionce i innymi detalami, które pozwalają właścicielowi zegarka wyróżnić się z tłumu.

czytaj dalej

Zegarki Damskie Locman

(3)

Popularność
 1. -46%
  Zegarek damski Locman Stealth Zegarek damski Locman Stealth
  Darmowa dostawa 24h
  1 593,00 zł 857,00 zł

  Locman Stealth 0804R01R-RRBKRGPK

  Darmowa dostawa 24h
 2. -32%
  Zegarek damski Locman 1960 Solo Tempo Zegarek damski Locman 1960 Solo Tempo
  Darmowa dostawa 24h
  1 080,00 zł 739,00 zł

  Locman 1960 Solo Tempo 0253R08R-RRWHRGPP

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. -34%
Popularność

Awangardowe rozwiązania oraz niestandardowe materiały, po które sięga marka, to jej znak rozpoznawczy. Innowacyjny i zachwycający design łączy się tutaj z perfekcyjnie pracującym mechanizmem oraz wytrzymałymi tworzywami. Sprawdź ofertę damskich zegarków Locman i ciesz się wysoką jakością swoich dodatków każdego dnia.

Wybierz spośród licznych kolekcji zegarków damskich Locman

W naszym sklepie można znaleźć najnowsze kolekcje zegarków damskich Locman. Panie mogą wybierać spośród zegarków o sportowym charakterze, a także eleganckich modeli, pasujących do strojów na specjalne okazje. Nasza oferta to łącznie kilkadziesiąt rodzajów zegarków damskich.

Damskie zegarki Locman Donna, czyli nietuzinkowy projekt dla każdej pani

W tej kategorii uwagę zwracają między innymi zegarki damskie Locman Donna. Charakterystyczne dla modeli z tej serii są owalne tarcze z dużymi indeksami w postaci cyfr rzymskich. Tarcza posiada srebrną otoczkę ze stali szlachetnej, a całość jest umieszczona na kolorowym skórzanym pasku. Producent do każdego zegarka dołącza pasek w innym kolorze, który pozwala na dopasowanie wyglądu zegarka do stroju.

Sprawdź eleganckie zegarki Locman Stealth

Klientkom, które chcą połączyć efektowny wygląd zegarka z jego funkcjonalnością, możemy polecić zegarki damskie Locman Stealth. Wszystkie modele w tej serii są wykonane z bardzo wytrzymałego, a zarazem wyjątkowo lekkiego tytanu. Zegarki posiadają także gumowe paski, które w razie potrzeby można łatwo wyczyścić. Tarcze zegarków damskich Locman Stealth mają przejrzysty, klasyczny wygląd, który ułatwia odczytanie godziny. W tej kolekcji nie zabrakło jednak charakterystycznych dla marki Locman kolorowych elementów. Zegarki damskie Locman Stealth mają różowe, niebieskie, żółte, białe lub fioletowe paski, indeksy oraz wskazówki sekundowe.

W naszej ofercie znajdują się również zegarki damskie Locman History, inspirowane stylem retro. Zegarki z tej kolekcji posiadają kwadratowe tarcze z indeksami w postaci cyfr rzymskich oraz eleganckie skórzane paski.