Locman Otto to jedna z kolekcji, które proponuje znakomita włoska marka. Specjalizuje się ona w oferowaniu swoim odbiorcom zegarków wyróżniających się na rynku, luksusowych i wykonanych z najlepszych materiałów. W przypadku Locman Otto na uwagę zasługuje przede wszystkim pasek, który został wykonany ze skóry płaszczki. Producent zaoferował swoim klientom naprawdę unikatowy wyrób. Skóra płaszczki stanowi bardzo ekskluzywny materiał, z którego produkuje się obecnie elementy biżuterii, portfele czy etui na wizytówki.

czytaj dalej

Zegarki Locman Otto

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Jest to z pewnością powiew luksusu, którego nie brakuje zegarkom Locman Otto. Są to nowoczesne modele, które reprezentują sobą wszystkie cechy włoskiej marki. Locman

Wykończenie dla elegantów w Locman Otto

Zegarek Locman Otto to fantastyczna propozycja dla osób poszukujących innowacyjności w najlepszym wydaniu. Pasek ze skóry płaszczki został odpowiednio wzmocniony, aby zagwarantować znakomite mocowanie zegarka. Skóra została zabarwiona na jeden z kolorów, które dominują w stylizacji poszczególnych modeli. Uwagę przykuwa też koperta z wytrzymałej stali szlachetnej oraz tarcza pokryta jasną masą perłową, która prezentuje się wybornie i nadaje całości eleganckiego wyglądu. Kreatywni specjaliści marki zaproponowali tutaj ośmiokątną kopertę, której kształt miała zainspirować numerologiczna ósemka. Liczba symbolizuje nieskończoność, co ma przenosić się na wieczne szczęście. Symbolem takiej idei są zegarki Locman Otto ze swoją ośmiokątną kopertą. Ten wielowymiarowy element miał zachwycić wszystkich, którzy pojawili się na targach Bazyleiw2006, gdzie zegarki Locman Otto miały swoją oficjalną premierę. Ich prezentacja skupiła na sobie uwagę właśnie dzięki niestandardowemu kształtowi koperty połączonej ze szkiełkiem o przekroju przypominającym swoim kształtem trapez. Całość daje unikatową propozycję. Zastosowano tutaj mineralne szkiełko z dodatkowym utwardzeniem. Zapewnia ono wytrzymałość.

Jaki mechanizm znajduje się w zegarkach Locman Otto?

Modele Otto są napędzane mechanizmem kwarcowym, który pracuje dzięki baterii. Funkcjonuje bez zarzutów i odmierza czas bardzo precyzyjnie. Charakterystycznymi cechami tej kolekcji jest ośmiokątna koperta oraz sześciokątna koronka. Na tarczy z lśniącą masą perłową znajdują się rzymskie cyfry oznaczające godziny. Ponadto na godzinie czwartej umieszczono dyskretny datownik, który informuje nas o tym, który dzień bieżącego miesiąca mamy. Cała tarcza jest bardzo czytelna dzięki dość szerokiej kopercie oraz odpowiedniej wielkości cyfr.

Najwyższa jakość zegarka Locman Otto?

Producent wskazuje tutaj na podstawową klasę wodoszczelności. Zegarek nie powinien być zanurzany w wodzie, ponieważ wykazuje odporność na zachlapanie. Można go zatem mieć na nadgarstku, chociażby w czasie spaceru w deszczu.  Nie da się ukryć, że wszystkie elementy tworzą tutaj bardzo oryginalną całość, która z pewnością przykuwa uwagę osób chcących wyróżnić się z tłumu. Marka, która stawia na luksusowe urządzenia, po raz kolejny pokazała swoją klasę. Twórcza praca projektantów dała satysfakcjonujący efekt w postaci eleganckich i praktycznych zegarków Locman Otto z paskiem ze skóry płaszczki oraz masą perłową na tarczy.