Locman to włoska marka, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku od ponad dwudziestu lat. Stawia na jakość swoich produktów, oferując zegarki dla osób poszukujących eleganckich i praktycznych rozwiązań. Innowacyjne projekty pochodzą z Włoskiej Szkoły Zegarmistrzostwa, która została założona przez firmę w 2006 roku. Specjaliści opracowują tam mechanizmy oraz design nowych kolekcji, aby wprowadzać na rynek tylko najlepsze i perfekcyjnie dopracowane produkty.

czytaj dalej

Zegarki Locman Mare

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Marka Locman istnieje od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. W tym czasie zyskała uznanie na całym świecie. Dzisiaj proponuje kolekcje zegarków, które budzą podziw na wystawach i znajdują uznanie osób pragnących luksusowych dodatków.

Rewelacyjny deisgn zegarka Locman Mare

Jedną z kolekcji o sportowym charakterze jest Locman Mare. Są to zegarki, które posiadają estetyczne wykończenie, bogatą kolorystykę do wyboru oraz innowacyjny wygląd. To zestawienie doskonałej jakości oraz nowoczesnego designu. Charakterystyczną cechą zegarków Locman Mare jest wytrzymałość. Są to modele przystosowane do sprawnego funkcjonowania w trudnych warunkach. Serię stworzono między innymi z myślą o nurkach, którzy potrzebują zegarków wykonanych z odpowiednich materiałów. Takie właśnie są modele Mare. To idealna propozycja dla wielbicieli sportów, także tych ekstremalnych.

Technologia gwarantująca bezpieczeństwo i wydajność zegarków Locman Mare

Wykorzystano tutaj szkiełko szafirowe oraz dodatkowo utwardzane szkiełko mineralne. Na uwagę zasługuje koperta, do której produkcji użyto tytanu oraz włókna węglowego. Zapewnia to lekkość oraz wytrzymałość elementu. Koperta ma okrągły kształt, jest duża i czytelna. Paski w tej kolekcji wykonywane są głownie z cordury lub kauczuku. Nadaje sto zegarkom sportowego stylu i trwałości w trudnych warunkach. Paski silikonowe czy kauczukowe to propozycja dla alergików. Znajdziemy tu też modele, które posiadają paski wykonane z tych samych materiałów, z jakich zrobiono koperty. To opcja dla wymagających klientów. Dodatkowe funkcje, na jakie możemy liczyć, to datownik i chronograf. Niektórzy mogą to uznać za obowiązkowe wyposażenie zegarków ze sportowym charakterem. Chronograf zapewnia dokładny pomiar krótkich odcinków czasu.

Locman Mare czyli sportowa propozycja

Modele Locman Mare posiadają klasę wodoszczelności na poziomie 100 m. Czyni je to znakomitym rozwiązaniem dla wielbicieli sportów wodnych, w tym nurkowania. Wodoszczelność ta gwarantuje bezpieczeństwo mechanizmu pod wodą. Ten ostatni występuje tutaj w dwóch odsłonach. Jest to mechanizm kwarcowy lub automatyczny. Każdy z tych typów nie wymaga nakręcania, dzięki czemu podnosi funkcjonalność i wygodę użytkowania zegarka.   Modele posiadają tarcze w różnych kolorach, a także paski odważnych barwach. Dzięki temu są nie tylko praktyczne, ale też posiadają oryginalny wygląd, który pozwala wyróżnić się z tłumu.  Fantastyczna propozycja dla miłośników mocnych wrażeń, którzy szukają wytrzymałych, a zarazem dobrze prezentujących się zegarków. Ciekawie zaprojektowana tarcza, odznaczające się elementy, sportowy design, niezawodny mechanizm oraz trwałość materiałów zapewniają satysfakcję użytkownikom.