Modele z limitowanej serii Locman Ducati (3000 sztuk) to efekt współpracy manufaktury motocykli Ducati Motor Holding z marką Locman - czyli znanym, włoskim producentem zegarków. Dnia 14 listopada 2017, w jednej z dzielnic Bolonii, obie firmy ogłosiły, że zamierzają stworzyć własną linię odmierzaczy czasu. Pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątkę - dlatego rok później Locman i Ducati ponownie połączyły siły, wypuszczając drugą, wspólnie zaprojektowaną, kolekcję zegarków.

czytaj dalej

Zegarki Locman Ducati

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

W sklepie Zegarownia posiadamy szeroki wybór zegarków Locman Ducati. Z pewnością znajdziesz wśród nich egzemplarz, który spełni wszystkie twoje oczekiwania.

Locman Ducati - zegarki z najwyższej półki

Ekskluzywne zegarki Locman Ducati zostały wykonane z najlepszych materiałów (między innymi z karbonu i tytanu), a swym designem przywodzą na myśl niezawodne bolońskie motocykle. Połączenie nowoczesnych technologii, wyjątkowego wyglądu i włoskiej tradycji zegarmistrzowskiej sprawiło, że modele te są jednymi z najchętniej kupowanych odmierzaczy czasu na świecie.

Zegarki Locman - marka wybierana przez celebrytów

Warto wspomnieć, że markę Locman kochają celebryci ze wszystkich zakątków świata. Do jej sławnych klientów zaliczają się takie postacie jak David Beckham, Madonna, Elton John, czy Brad Pitt. Jeżeli więc chcesz podarować sobie odrobinę luksusu i poczuć się, jak znana osobistość - wybierz precyzyjnie działający, nowatorski zegarek Locman Ducati i ciesz się jego oryginalnym wzornictwem.