Marka Locman słynie ze swojej kreatywności oraz luksusowych zegarków, które podbijają serca wymagających klientów na całym świecie. Firma narodziła się we Włoszech w roku 1986 i od tamtej pory proponuje eleganckie i sportowe rozwiązania dla osób pragnących od zegarków czegoś więcej, niż jedynie odmierzania czasu. Po produkty sygnowane przez markę sięgają popularne osoby ze świata filmu, sportu i estrady. Zegarek Locman widniał już na nadgarstku Madonny czy Davida Beckhama.

czytaj dalej

Zegarki Locman Donna

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Nie da się ukryć, że jest to firma Locman oferująca odważne rozwiązania dla indywidualistów i osób poszukujących wyróżniających się dodatków. Seria Locman Donna to piękne wzornictwo i dopracowane wykończenie zegarków na wyciągnięcie ręki.

Zaskakujący design zegarków damskich Locman Donna

Kolekcją, która powstała z myślą o kobiecej naturze, jest Locman Donna. Linia ta łączy w sobie zmysłowość i kreatywność, odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających klientek. Zaletą są oczywiście idealnie dobrane materiały, zapewniające fantastyczny design oraz satysfakcjonującą trwałość. Do wykonania koperty wykorzystano tutaj wysokiej jakości stal szlachetną, która jest popularnym i trwałym rozwiązaniem w ten branży. Otrzymujemy tutaj tarcze w niestandardowym kształcie, co z pewnością dodaje zegarkom oryginalności. Ich cechą jest też fakt, że dostępne są z dodatkowymi paskami. Locman opracował system, który umożliwia samodzielną i łatwą wymianę paska. Do zegarków dołączono paski wykonane ze znakomitej jakości skóry, jak też paski gumowe, które pozwalają nadać modelowi sportowego charakteru. Wszystkie kolory zostały idealnie połączone, dzięki czemu wymiana paska nie psuje wyglądu całości.

Uzupełnij swój styl zegarkiem Locman Donna

Kobieta jest zmienna, dlatego wymienny pasek pozwala każdej klientce na dopasowanie zegarka do swojego nastroju, kreacji czy okazji. Odważne kolory mogą być używane na co dzień, stonowane zaś są odpowiednie na wielkie wyjścia. Szafirowe szkiełko gwarantuje gładką i estetyczną szybkę bez zarysowań. Niektóre modele posiadają punkt soczewkowy, który działa jak szkło powiększające. Znajduje się on nad datownikiem, ułatwiając odczytanie daty. Tarcza wykonana jest bardzo elegancko, a w części modeli pokrywa ją masa perłowa. Nadaje to lśniącego efektu. Całość prezentuje się bardzo subtelnie i oryginalnie. Na tarczy umieszczono cyfry rzymskie lub arabskie, a godzinę wskazują delikatne i kolorowe wskazówki. W zegarkach zastosowano mechanizm kwarcowy, który działa dzięki umieszczonej wewnątrz baterii. Jest dokładny i niezawodny.

Damski zegarek Locman Donna, czyli synonim precyzji i wytrzymałości

Kolekcja Locman Donna to wodoszczelność na poziomie 50 m. Nadaje to zegarkom uniwersalności, gdyż umożliwia ich noszenie w czasie deszczu, kąpieli, wakacji nad morzem czy uprawia sportów wodnych. Mechanizm nie ulegnie awarii w momencie zamoczenia zegarka w wodzie.  Zegarek Locman Donna to idealna propozycja dla wymagających kobiet, które oczekują od zegarka czegoś ponad sprawne odmierzanie czasu. Zachwycająca kolorystyka, nieregularna koperta, zauważalna czcionka oraz możliwość wymiany barwnego paska to cechy tej serii zegarków. Włoska marka gwarantuje kobietom satysfakcjonujący zakup, który jest zestawieniem elegancji z funkcjonalnością i znakomitymi materiałami.