Kosmiczna nowość! Vostok Europe Almaz Space Station

Vostok Europe

Kosmiczna nowość! Vostok Europe Almaz Space Station

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

07 lutego 2023

Przedstawiamy nowości specjalnie od marki Vostok dla miłośników zegarmistrzostwa i piękna, jakie niosą ze sobą astronomiczne przygody. Do stworzenia zegarków Vostok Europe z kolekcji Almaz Space Station inspiracją było nie tylko piękno galaktyki, ale także wojskowe stacje kosmiczne. Każda seria posiada wyjątkową dla siebie i niepowtarzalną historię, jednak ta jest nadzwyczaj interesująca. Jesteście ciekawi? Przyjrzyjmy się im bliżej razem! Przedstawiamy niezwykłe nowości od kultowego Vostok Europe.

 

Spektakularna kosmiczna kolekcja Vostok Europe Almaz Space Station

Almaz to nazwa tajnego programu budowy wojskowych załogowych stacji kosmicznych. Sam termin po polsku oznacza „diament” i powstał w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Stację zamknięto stosunkowo szybko, a to wszystko ze względu na szereg awarii oraz brak porozumienia pomiędzy załogą, liczącą dwie osoby. Cała ta historia była inspiracją do stworzenia kultowej dzisiaj kolekcji Almaz Space Station, która jest niezwykle ceniona przez fanów marki Vostok i wszystkich miłośników tajemnic skrywanych przez ciągle rozwijające się zegarmistrzostwo.

 

Vostok Europe Almaz Space Station

 

Nowoczesny i luksusowy Vostok Europe Almaz Automatic

Model NH35A-320A678 z serii Almaz Automatic został stworzony w edycji limitowanej w nakładzie określonym przez producenta. Dodatek zachwyca swoją niebieską tarczą z klasycznym wzornictwem, co zdecydowanie nadaje projektowi smaku. Harmonii dodają całości masywne wskazówki i indeksy pokryte świecącą w ciemności powłoką luminescencyjną Super-LumiNova, która jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i bardzo wyrazista. Ten wysokiej jakości, luksusowy, a przy tym nowoczesny zegarek posiada także wysoką wodoszczelność, ocenioną na poziomie 20 ATM, która pozwala nie tylko na pływanie powierzchniowe, ale także nurkowanie bez akwalungu.

 

Vostok Europe Almaz Space Station Limited Edition NH35A-320A678

 

Limitowana, galaktyczna nowość, czyli Vostok Europe Almaz Space Station Limited Edition

Pochodzący z kolekcji limitowanej do 3000 sztuk nowy Vostok Europe Almaz Space Station Limited Edition NH35A-320B679 posiada jedyny w swoim rodzaju numer limitacji na deklu. Projekt przyciąga uwagę przede wszystkim swoją wyrazistą, idealnie dobraną kolorystyką. Warto także zwrócić uwagę na dbałe, precyzyjne wykonanie i wysokiej jakości materiały. Wyrazista, bordowa tarcza została uzupełniona o niewielki datownik dnia miesiąca, a widoczne na niej, dużych rozmiarów wskazówki i indeksy pokryte powłoką luminescencyjną. Za precyzję wskazywanej godziny odpowiada sprawdzony, japoński mechanizm automatyczny Seiko NH35A osadzony na 24 kamieniach z 41-godzinną rezerwą chodu. Całość robi wrażenie, prawda?

 

Vostok Europe Almaz Space Station Limited Edition NH35A-320B679

 

Klasyczny, a zarazem wyrazisty Vostok Europe Almaz Space Station Limited Edition

Vostok Europe Almaz Space Station Limited Edition NH35A-320C680 to zegarek, który podobnie jak jego poprzednik pochodzi z edycji limitowanej do 3000 egzemplarzy. Model wykonano w klasycznej, biało-czarnej kolorystyce, która z łatwością odnajdzie się w wielu zestawieniach stylistycznych. Idealne dopełnienie całości stanowi coś specjalnie dla koneserów – transparentny dekiel. Dzięki niemu można obserwować jak precyzyjnie i subtelnie pracuje japoński mechanizm automatyczny Seiko NH35A osadzony na 24 kamieniach z 41-godzinną rezerwą chodu. Nie mogło także zabraknąć powłoki luminescencyjnej Super-LumiNova znajdującej się na wskazówkach i indeksach. 

 

Vostok Europe Almaz Space Station Limited Edition NH35A-320C680

 

Wybierz się na wyprawę w kosmos razem z nowościami od Vostok Europe!

Każdy z wymienionych modeli prezentuje zupełnie inną kolorystykę, dzięki czemu z pewnością odnajdziesz w nich swojego ulubieńca. Jeśli stawiasz poprzeczkę wysoko, wymagasz jakości, stylu i niepowtarzalności to kosmiczne nowości od Vostok Europe z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Nie zwlekaj już dłużej, wybierz się na kosmiczną podróż już dzisiaj! Żeby to zrobić, wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową Zegarownia.pl! Galaktyczna podróż w nieznane jest na wyciągnięcie Twojej ręki.


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.