Marka Vostok Europe od zawsze słynęła z nawiązywania do wielkich osiągnięć technologicznych oraz naukowych, z których nieustannie czerpała inspirację do tworzenia czegoś lepszego od tego dostępnego już na rynku. Poznaj serię Almaz, która powstała na cześć wypraw człowieka w kosmos!

czytaj dalej

Zegarki Vostok Europe Almaz

(36)

Popularność
 1. Nóż Böker Plus w prezencie!
 2. Nóż Böker Plus w prezencie!
 3. Nóż Böker Plus w prezencie!
 4. Nóż Böker Plus w prezencie!
 5. Nóż Böker Plus w prezencie!
 6. Nóż Böker Plus w prezencie!
 7. Nóż Böker Plus w prezencie!
 8. Nóż Böker Plus w prezencie!
  Bestseller
 9. Festiwal Okazji: etui Watchard GRATIS
 10. Festiwal Okazji: etui Watchard GRATIS
 11. Festiwal Okazji: etui Watchard GRATIS
 12. Festiwal Okazji: etui Watchard GRATIS
 13. Festiwal Okazji: etui Watchard GRATIS
 14. Festiwal Okazji: etui Watchard GRATIS
 15. Festiwal Okazji: etui Watchard GRATIS
 16. Nóż Böker Plus w prezencie!
 17. Nóż Böker Plus w prezencie!
 18. Nóż Böker Plus w prezencie!
 19. Nóż Böker Plus w prezencie!
 20. Nóż Böker Plus w prezencie!
 21. Nóż Böker Plus w prezencie!
 22. Nóż Böker Plus w prezencie!
 23. Festiwal Okazji: etui Watchard GRATIS
  Bestseller
 24. Nóż Böker Plus w prezencie!
 25. Nóż Böker Plus w prezencie!
 26. Festiwal Okazji: etui Watchard GRATIS
 27. Festiwal Okazji: etui Watchard GRATIS
 28. Festiwal Okazji: etui Watchard GRATIS
 29. PASEK GRATIS
 30. PASEK GRATIS
 31. Festiwal Okazji: etui Watchard GRATIS
 32. Festiwal Okazji: etui Watchard GRATIS
 33. Nóż Böker Plus w prezencie!
 34. Nóż Böker Plus w prezencie!
Popularność

Vostok Europe to marka, która zawsze idzie pod prąd w tworzeniu swoich modeli. Są to produkty najwyższej jakości, które cieszą oko jego posiadacza, ale również wyposażone są w wiele funkcji, które pomagają w codziennym życiu. Nie inaczej jest z serią Almaz, która powstała, by uhonorować dokonania ludzi w podboju kosmosu.

Ciekawa historia serii Vostok Europe Almaz

Vostok Europe Almaz to seria, która zachwyci najbardziej wymagającego miłośnika sztuki zegarmistrzowskiej. Jej nazwa pochodzi od tajnego programu kosmicznego, który został rozpoczęty w latach 60. XX wieku. W ramach tego programu na misję zostały wysłane trzy załogi statków kosmicznych - jedna uległa wybuchowi, a dwie zakończyły się sukcesem. Aż do dzisiaj uważa się, że korzyści wynikające ze stworzenia załogowych stacji kosmicznych są znacznie wyższe, niż w przypadku zwiadowczych satelitów automatycznych. To właśnie te dokonania człowieka spowodowały, że marka stworzyła swoje wyjątkowe modele!

Vostok Europe Almaz - najlepsze materiały, szeroka funkcjonalność

Seria Almaz to synonim najlepszego wykonania z użyciem materiałów wysokiej jakości. Modele są wykonane z tytanu, brązu oraz stali szlachetnej, dzięki czemu każdy z zegarków jest niezwykle trwały oraz wytrzymały, nawet w ekstremalnych sytuacjach. Tarcze produktów pokrywa szkiełko mineralne utwardzane, na którym znajduje się powłoka antyrefleksyjna. Pozwala ona na odczyt wskazań zegarka pod różnymi kątami. Sercem modeli jest mechanizm automatyczny lub kwarcowy z chronografem, co gwarantuje pomiary najwyższej jakości. Dodatkowym atutem jest wodoszczelność, która wynosi 200 m. Każdy z użytkowników tego modelu może nosić go zatem podczas pływania i nurkowania bez akwalungu.

Męski design Vostok Europe Almaz

Każdy z modeli z serii Almaz składa się wysokiej jakości materiałów. Koperty zawieszone zostały na paskach wykonanych ze skóry naturalnej lub silikonu, które gwarantują najwyższą jakość wykonania. Podczas noszenia pasek nie będzie krępował ruchów oraz nie będzie powodował odparzeń skóry. Na tarczach wykonanych w ciemnej kolorystyce znajdują się jasne wskazówki i indeksy pokryte warstwą Super Luminova, która świeci w ciemności. Zegarek ten jest najlepszym wyborem dla aktywnych mężczyzn, którzy nie boją się wyzwań.

Oficjalny Sprzedawca Vostok Europe Almaz - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarownia.pl to autoryzowany sprzedawca marki Vostok Europe Almaz. Wszystkie zegarki pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Zapraszamy do zakupu w sklepie stacjonarnym i internetowym. Gwarantujemy szybką wysyłkę.