Zegarek inspirowany największa rakietą kosmiczną. Jedna z najpopularniejszych serii zegarków firmy Vostok Europe. Czasomierze wyposażone w niezbędne funkcje jakie musi spełniać zegarek XXI wieku. Zegarki Vostock Europe N1 Rocket dostępne są w wersji z gumowym lub skórzanym paskiem oraz eleganckie czasomierze z bransoletą wykonane ze stali szlachetnej.

czytaj dalej

Zegarki Vostok Europe N1 Rocket

(30)

Popularność
 1. LIMITED EDITION
  Bestseller
 2. LIMITED EDITION
  Bestseller
 3. LIMITED EDITION
  Zegarek męski Vostok Europe Rocket N1 Zegarek męski Vostok Europe Rocket N1
  Darmowa dostawa 24h
  1 870,00 zł

  Vostok Europe Rocket N1 NH35A-225B616

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 4. LIMITED EDITION
 5. Nóż Böker Plus w prezencie!
 6. Nóż Böker Plus w prezencie!
 7. Nóż Böker Plus w prezencie!
 8. Nóż Böker Plus w prezencie!
 9. LIMITED EDITION
 10. LIMITED EDITION
 11. PASEK GRATIS
 12. PASEK GRATIS
 13. PASEK GRATIS
 14. PASEK GRATIS
 15. PASEK GRATIS
 16. PASEK GRATIS
 17. PASEK GRATIS
 18. PASEK GRATIS
 19. PASEK GRATIS
 20. PASEK GRATIS
 21. PASEK GRATIS
 22. PASEK GRATIS
 23. LIMITED EDITION
 24. LIMITED EDITION
 25. LIMITED EDITION
 26. LIMITED EDITION
 27. PASEK GRATIS
 28. PASEK GRATIS
 29. PASEK GRATIS
 30. PASEK GRATIS
Popularność

Zegarki produkowane przez markę Vostok Europe to produkty o wyjątkowej koncepcji – nazwa każdej kolekcji jest związana z istotnym odkryciem technicznym dokonanym w historii świata. W przypadku kolekcji Vostok Europe N1 Rocket wykorzystano nawiązanie do największej rakiety kosmicznej. Bez wątpienia jest to jedna z najpopularniejszych serii zegarków firmy Vostok Europe. Znajdujące się w niej czasomierze zostały wyposażone w niezbędne funkcje, jakie musi spełniać zegarek XXI wieku. Taka przecież była rakieta N1- znacznie wyprzedzała swój czas.

Wszechstronne zegarki Vostock Europe z kolekcji N1 Rocket

Jednym z najmocniejszych punktów, jakie mają do zaoferowanie zegarki Vostok Europe N1 Rocket, jest ogromna różnorodność, wśród której każdy znajdzie produkt nie tylko idealny pod względem walorów jakościowych, ale także odpowiedni pod kątem stylistycznym. Prezentowane tu czasomierze dostępne są w wersji z gumowym lub skórzanym paskiem, są tu także eleganckie czasomierze z bransoletą, wykonane ze stali szlachetnej. Podobnie ze stali szlachetnej zostały wyprodukowane koperty, natomiast zastosowane szkiełka są mineralne, ale dodatkowo utwardzane, co czyni je bardziej odpornymi na różnego rodzaju uszkodzenia. Wszystkie wykorzystane materiały są najwyższej jakości. Wśród zegarków Vostock Europe z kolekcji N1 Rocket wyodrębnić można sześć atrakcyjnych i oryginalnych stylistycznie czasomierzy. Oryginalnych, gdyż ich design to połączenie nowoczesnych koncepcji z tradycyjnymi pomysłami doskonale sprawdzającymi się od kilkudziesięciu lat. Wyróżnić można tu trzy wzory, z kolei każdy z tych wzorów występuje w dwóch wariantach kolorystycznych. Wszystkie te zegarki mają charakter sportowy, jednak posiadają w sobie także znaczny pierwiastek elegancji, np. w postaci koperty utrzymanej w kolorze różowego złota.

Najlepszy mechanizm w zegarku Vostock Europe z kolekcji N1 Rocket

Czasomierze Vostok Europe N1 Rocket to jednak przede wszystkim niezawodność oraz praktyczne opcje. Mechanizmy, jakie wykorzystał producent podczas tworzenia tej serii, są zróżnicowane – dostępne są tu modele z mechanizmem kwarcowym, a więc napędzającym wskazówki za pomocą baterii, lub też z mechanizmem automatycznym, który za pomocą specjalnych kamieni samoistnie napędza wszelkie trybiki. Dzięki temu to użytkownik decyduje o tym, czy szuka produktu na baterie, czy też woli nie myśleć o tym, w jakim stanie aktualnie znajduje się źródło zasilania. Wśród praktycznych opcji warto wyróżnić ciekawe stylistycznie oznaczenie minut umieszczone na lunecie zegarków, specjalne podziałki dla nurków znajdujące się na funkcjonalnej obrotowej koronce czy też praktyczne datowniki czy dodatkowe sekundniki i minutniki umieszczone na cyferblacie – wszystko zależy od konkretnego modelu zegarka.

Zegarki Vostock Europe z kolekcji N1 Rocket dla każdego twardziela

Zegarki  z kolekcji Vostok Europe N1 Rocket to sportowa elegancja, która przypadnie do gustu niemal każdemu mężczyźnie – niekoniecznie tylko temu, który prowadzi aktywny tryb życia i szuka zegarka przeznaczonego do ekstremalnych działań, takich jak nurkowanie czy wspinaczki górskie. To tym samym doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny w każdym wieku.